Ekonomi

QNB Finansbank Bugünden Sonra “Gelir Belgesiz” 90000 TL Ödeyecek

QNB Finansbank, yeni başlatmış olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için başlattığı kredi de 90000 TL’ye kadar gelir belgesiz olarak kredi vereceğini açıkladı. QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere 90000 TL kredi ödemesi verilebilmesi içinde banka, bazı kredi politikalarına uygun bir müşteri olmanızı istemektedir.

QNB Finansbank Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar için aynı dakika içerisinde hesaplara ödemeler yatırılmaktadır.

QNB Finansbank Bankası, resmi internet sitesi üzerinden, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilerin banka kredi puanı önemli oluyor. Kredi notu veya bir diğer adıyla banka kredi puanı uygun olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecek. Başvuru yapacak olan kişiler kredi puanı 1400 ve üzerinde olması durumunda, işlemlerini gerçekleştirebilmeleri için bankanın SMS kredi servisini kullanarak işlemlerini hızlı bir şekilde yapabilmektedir.

QNB Finansbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar TC kimlik numaralarını 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeleri durumunda 90000 TL 24 ay vadeli kredi kampanyasına katılabilir. 90000 TL 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonucuna hemen öğrenebilmektedir. başvuru yapacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olması durumunda şartlara uygun olarak hemen aynı gün içinde destek ödemelerinden faydalanabilir ve kredileri de hemen kullanabilmektedir.