Ekonomi

QNB Finansbank Başvuru Yapacak Kişilere Ay Sonuna Kadar 30.000 TL Ödeyecek

QNB Finansbank Başvuru Yapacak Kişilere Ay Sonuna Kadar 30.000 TL Ödeyecek

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, 30000 TL’ye kadar kredi imkanından faydalanmak istiyorsa, başvurularını SMS ile yapabilecek. Banka, resmi internet sitesi üzerinden ve sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuru sonrasında SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için 30000 TL’ye kadar kredi puanı uygun olması durumunda kredi onayı verileceği açıklandı.

Temmuz ayı sonuna kadar başvurunuzu gerçekleştirerek, bu banka üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecek ve Finansbank’ın başlatmış olduğu bu kredi kampanyasına hemen katılabileceksiniz.

“Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır. “

Kredi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, ayrıca bankanın internet bankacılığı uygulaması üzerinden ve bankanın resmi internet sitesi üzerinden de başvuru yapıp, kredi başvurusunda bulunabiliyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda sizlere, Finansbank, düşük faiz oranlarıyla birlikte kredi imkanı sunarken, emekli olan ve sigortalı olarak çalışan vatandaşlara hızlı bir şekilde yüksek limitli kredilerde vermektedir. Özellikle emekli maaşını bu bankadan alan vatandaşlar, kredi başvurusunda bulunmaları durumunda hem ihtiyaç, hemde borç kapatma, kredisi alabiliyor.