Ekonomi

QNB Finansbank, Akbank ve İş Bankası 24500 TL Ödeme Yapacağını ve ATM’den Ödeme Olacağını Açıkladı

QNB Finansbank, Akbank ve İş bankası üzerinden 24500 TL’ye kadar ödeme alacak olan vatandaşlar için ATM üzerinden ve bankamatik kartları üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek, kredi kullanabilecekleri yeni bir paket hazırlandı. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda şartlara uygun olarak sizlerde bu bankalar üzerinden 24500 TL’ye kadar 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilecek onaylanan kredilerinizi hesaplarınızı yatırarak, istediğiniz zaman ödemenizi gerçekleştirecek ve kredi kullanımınız durumunda dahi aynı gün içinde ödeme alabileceksiniz. 24500 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, şartlara uygun olan tüm vatandaşlar nakit ihtiyacı olmaları durumunda hemen aynı gün içinde kredi ödemelerini alabilmektedirler.

Başvuru gerçekleştirecek olan kişilerin banka kredi puanı uygun olması durumunda banka şubelerine gitmeden de işlemlerini bu bankalar üzerinden kolay bir şekilde yapabileceğini de söylemek istiyoruz.

QNB Finansbank

Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda banka üzerinden sizlerde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. QNB Finansbank üzerinden SMS ile kredi başvurusunda bulunduktan sonra kredi onayı alacak olan vatandaşlar, şartlara uygun olarak hemen aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırmaktadır.

Akbank ve İş bankası

Akbank ve İŞ Bankası müşterileri de kredi almak için başvuru yapmak istiyorsa, şartlara uygun olmaları durumunda Akbank Direkt uygulaması ve İş Bankası İŞ CEP uygulaması üzerinden 7 24 kredi başvurusu yapabileceklerdir. Bu şekilde kredi alacak herkes, başvurusunu yaptıktan hemen sonra kredi ödemelerini alabilir ve onaylanan bu kredileri de hesaplarına hemen atabilmektedirler.