Vatandaş ihtiyaçların ve masrafların üst üste geldiği dönemlerde derin bir nefes almak için bankalara koşuyor. Bankaların kredi yarışı içerisinde oldukları bu dönemde düzenlemiş oldukları kampanyalar oldukça dikkat çekiyor. Bunun üzerine ihtiyaçlara yönelik olarak değişen kredi fırsatları sonucunda pek çok vatandaş bankalar arasında meydana gelen bu rekabetten şanslı çıkarak bir fırsat içerisinde olabiliyorlar.

Bankaların kredi kampanyaları da yeni müşteri çekme isteği içerisinde sürekli olarak artıyor. Son dönemlerde üst üste kredi kampanyası düzenleyen bankalar arasında QNB Finansbank’da bulunuyor.

QNB FİNANSBANK 90 BİN LİRA İHTİYAÇ KREDİSİ VERİYOR

qnb-finansbank-ihtiyac-kredisi

Acil paraya sıkışanlar için QNB Finansbank ilaç gibi gelecek bir kredi kampanyası düzenledi. İhtiyaç kredisi adı altında neredeyse tüm müşterilerini memnun etmeyi amaçlıyor. Tüm ihtiyaçlar için sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek.

90 bin lira için geri ödeme planını da cazip hale getiren banka kişiselleştirilmiş hizmetler sunmaya devam ediyor. Kefilsiz, evraksız ve başvuran kişiyi uğraştırmadan atılan bu adımlarla birlikte pek çok kişi nakit ihtiyacını sorunsuz bir şekilde karşılayabilecek.

QNB FİNANSBANK PİYASADAKİ EN DÜŞÜK FAİZ ORANLARINI VERİYOR

QNB Finansbank tarafından hazırlanan kredi kampanyası ile birlikte faiz oranları en çok araştırılan konulardan birisi oldu. Faiz oranları yüzde 1.39 seviyelerine kadar çekildi. Kredi puanı yüksek olan, daha önce bankalarla sorun yaşamamış olan ve geliri bulunan herkes kredi kampanyalarından sorunsuz şekilde yararlanabilecek.

Ödeme konusunda sorun yaşayanlar için QNB Finansbank 3 ay erteleme kredi seçeneğini açıkladı. 36 ay vadeli olarak sunulan kredi kampanyası ile birlikte kısa sürede ihtiyaç sahibi olan tüm vatandaşlar ihtiyaçlarını karşılayabilecekler.