Ekonomi

QNB Finansbank 55000 TL Ödemeler İçin Reklam Yaptı! Son Dakika

QNB Finansbank 55000 TL’ye kadar ödeme almak isteyen vatandaşlar için cep telefonunuz aracılığı ile birlikte SMS atmanız durumunda sizlere kredi vereceğini, reklamını yaptı. QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden veya kredi başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler için sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuru sonrasında düşük faiz oranları ile birlikte kredi kullanacak olan tüm vatandaşlar için 3 ay ertelemeli kredi verileceği açıklandı.

QNB Finansbank 55000 TL’ye kadar SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar için yapacakları kampanyalarda özellikle cep telefonları üzerinden mesaj atar, hatta aynı gün içinde kredi ödemeleri vereceğini açıkladı. Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve onaylanan krediler, hemen aynı gün içinde yatırılmaktadır.

SMS KREDİ

Sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak gönderebilir ve bu bankadan ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 50 30 numarasına, TC kimlik numarası ile birlikte başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler, onaylanan bu kredileri hemen aynı gün içinde kullanabilmeleri için şubelere gitmeden de işlemlerini yapabilmektedirler.

QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular sonrasında kredi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve onaylanan bu krediler, aynı gün içinde hesaplara yatırılarak da kullandırılmaktadır.

Nakit ihtiyacı olan vatandaşların, Finansbank’ın resmi internet sitesi üzerinden internet şubesine giriş yaparak veya mobil uygulamalara giriş yaparak da yüksek limitli krediler kullanabileceğini söyleyebiliriz.