Ekonomi

QNB Finansbank 5000 TL Ödeme Yapacak! Bugünden Sonra İsteyen Alacak! İstemeyenin Hesabında Duracak

QNB Finansbank yeni yapmış olduğu kredi kampanyasında 5000 TL’ye kadar ödeme yapacağını açıkladı. Banka kredi politikalarına uygun olmanız durumunda 36 ay vadeli olarak alacağınız bu ihtiyaç kredisinde kredi şartlarına uygun olan vatandaşlar oturdukları yerden başvuru yapabilecek. Ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşlar için sürekli olarak güncel kampanyalar yapan QNB Finansbank, üzerinden başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişileri acil ihtiyaç kredisi kampanyası detayları açıklandı.

QNB Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için banka kredi politikalarına uygun olmanız durumunda aynı gün içinde hesaplarınıza ödeme yatıracaktır. 5000 TL’ye kadar başvuru yapmak isteyen kişiler kredi puanı 1200 ve üzerinde olması durumunda bankanın SMS kredi servisini kullanabilir veya bankanın müşteri hizmetleri numarası üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilir.

Sms ile başvuru nasıl yapılır?

QNB Finansbank üzerinden cep telefonunuz aracılı ile birlikte SMS ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, TC kimlik numaranızı 50 30 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda bankadan ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmuş olursunuz. Başvurularını gerçekleştirecek olan kişiler SMS ile kredi onayı almaları durumunda aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yatırmaktadır. QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanından faydalanmalarına olanak sağlanmaktadır. ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız sizlerde en yakın banka şubesine giderek de işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabilir veya SMS ile almış olduğunuz kredi onayını banka şubesinden kullanabilirsiniz.