Bayram öncesinde bankalar kredi kampanyalarını açıklamaya başladılar. Rekabetten dolayı müşteriye en uygun ödeme koşulları ve en düşük faiz oranları ile birlikte açıklanan krediler arasında QNB Finansbank tarafından hazırlanan bayram kredisi de bulunuyor. Kolay öeme seçenekleri sunan banka, bayram öncesinde alışveriş yapmak ya da güzel bir tatil planı yapmak isteyen müşterilerinin yüzünü güldürecek bir kampanya hazırladığını duyurdu. 

3 AY ERTELEMELİ KREDİ KAMPANYASI HAZIRLADI

QNB Finansbank yaptığı açıklama ile birlikte 100 bin liraya kadar limit verdiğini duyurdu. Bununla birlikte 100 bin liralık kredi almak için banka tarafından belirlenen şartlara uyum sağlamak son derece önemli. Şartlara uygun olmayan kişilerin kredi başvurusunun onaylanmayacağı belirlendi. 

100 bin liralık kredi için banka şubelerinden gelir belgesi, kimlik belgesi ve başvuru formu ile başvurunun tamamlanması gerekmektedir. Online bankacılık ya da internet şubesi üzerinden de başvuru yapılabilir ancak bu durumda verilecek kredinin limitinin daha düşük olabileceği belirlendi. Ayrıca QNB Finansbank farklı kanallar aracılığı ile banka borçları olan vatandal için borç kapatma kredisi vereceğini de duyurd. Böylece tek bir kanal üzerinden tüm borçlarınızı ödeyebilirsiniz. 

100 bin lira kredi kampanyası ile birlikte Finansbank 3 ay ödeme erteleme imkanı sunuyor. Şimdi kredi alan vatandaşlar erteleme yapmaları halinde ilk taksitlerini Ekim ayında ödemeye başlayacaklar. 

QNB FİNANSBANK BAYRAM kREDİSİ SMS İLE BAŞVURU İMKANI SUNUYOR

Daha az bir miktara ihtiyacı olanlar SMS ile d başvuru yapabilirler. Böylece 50 bin liraya kadar kredi liöiti tanımlanabilir. Kimlik numarası ile 5030'a mesaj atarak kredi başvurusunda bulunmak mümkün. Kısa süre sonra değerlendirme sonucu olumlu ya da olumsuz olarak mesa olarak iletilecektir. Olumlu olması halinde banka şubesine giderek çekilebilir. Bununla birlikte 36 aya kadar vadeli bir şekilde ödeme işlemleri yapılacaktır.