QNB Finansank 0.99 Faizlerle 50.000 TL Ödeme Yapacağını Açıkladı! Bu Bankadan Nasıl Onay Alınacak Belli Oldu. Başvuru yapmak isteyenlere hemen ödeme yapılacak. İşte detaylar...

50000 TL'ye kadar nakit kredi kullanacak olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin belirli şartlar dahilinde hızlı bir şekilde kredi kullanabilecekleri, banka Finansbank olmaktadır. Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak, işlem yapacak olan vatandaşların belirtilen kredi şartlarına uygun olması ile birlikte banka üzerinden hızlı bir şekilde kredi alabileceği haberi geldi. 

Cep telefonunuz üzerinden mesaj atarak veya banka şubelerine gitmeden mobil uygulama üzerinden alacağınız bu ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, işlem yapacak olan vatandaşlara banka daha önce kredi kullanması durumunda 0.99 faiz oranlarıyla kredi imkanı sağlıyor. Bireysel olan müşterilerin alabileceği bu kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilirsiniz. 

Gözden kaçırmayın

Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor

QNB Finansbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

qnb-finansbank-40-000-tl-36-ay-vadeli-kredi-verecek

QNB Finansbank en kolay kredi başvurusu yöntemi SMS kredi başvurusu yöntemidir. SMS kredi başvurusu ile birlikte anında ne kadar kredi kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. TC kimlik numaranızı bankaya gönderdikten sonra 5 dakika içinde sorgulamanız yapılmaktadır. Bu sorgulama sonrasında banka size olumlu veya olumsuz yanıt verecektir.

QNB Finansbank SMS kredi başvurusu yapmak için bankanın 5030 mesaj numarasına sadece TC numaranızı yazmanız yeterli olacaktır. Banka değerlendirmeyi yaptıktan sonra mesaj attığınız telefona sizin krediniz hakkında bilgiler verecektir.

Kredi başvurusu yapacak olan müşteriler bu sistemi kullanmaları için en az 30 gün içinde bu bankaya mesaj atılmamış bir telefondan başvuru yapmaları gerekmektedir. Kredi onayı alırsanız 50.000 TL’ye kadar size bir limit verilecektir. Bu limiti kimliğinizi yanınıza alarak en yakın banka şubesinden 0.89 faiz oranları ile kullanabileceksiniz.

Banka ayrıca SMS ile başvuru yapamayan müşterilerine internet sitesi üzerinden de ücretsiz hizmet vermektedir. QNB Finansbank üzerinden 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunu internet üzerinden yapacaksanız TC kimlik numaranız ve telefon numaranızı yazıp hemen sonucu öğrenebilirsiniz. Bu kredilerde de banka onay verdikten sonra banka şubesine giderek krediniz kullanılacaktır.