Ekonomi

QNB Finansabank hesabı olanlar dikkat! Banka açıkladı, 4 gün süre kaldı

QNB Finansbank üzerinden hesabı olan vatandaşlar, 4 gün içerisinde başvuru yaparak, 40000 TL’ye kadar gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanabilmektedirler. QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden ve genel müdürlü tarafından yapılan duyuruda, 4 gün içerisinde başvurularını gerçekleştirerek nakit kullanmak isteyen kişilere 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi verilecek verilecek olan bu kredilerde aynı gün içinde hesaplarınıza ödemeler alabileceksiniz.

Tc Kimlik numaranız üzerinden yapılacak olan sorgulamalar sonrasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların 40000 TL‘ye kadar almış oldukları gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanabilmeleri için 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi verilmektedir. QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular sonrasında ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 5 dakika içerisinde sonuç, beyler ve onaylanan krediler, hemen aynı gün içinde hesaplara yatırılarak kullandırılmaktadır.

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi

QNB Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, 40000 TL kadar sizlere 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi imkanı sağlanacak ve nakit kredi hemen aynı gün içinde hesaplarınıza yatırılarak da kullandırılacaktır.

36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, 4 gün içerisinde TC kimlik numaranıza 50 30 numarasına mesaj atarak veya bankada mobil uygulamasına girerek buradaki kredi başvuru formunu doldurarak hemen kredi başvurusunda bulunabilir ve bu bankanın, sizler için vermiş olduğu gelir belgesiz kredi kampanyasına katılabilirsiniz.

QNB Finansbank hesabı olan ve banka şubelerine giderek başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar içinde bankalar hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacak ve onaylanan bu kredileri hemen aynı gün içinde hesaplarınıza yatırarak da kullanmanıza olanak sağlayacaklardır. QNB Finansbank, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular sonrasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların 90 gün ertelemeli olarak işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalar üzerinden 5 dakika içerisinde işlem sonuçları verilmektedir.