Teknoloji

PUBG Para Dağıtıyor! 20 Oyuncu Milyonlar Kazandı

PUBG Battle Royale oyunlarının babası olarak biliniyor. Çıktığı günden bu yana online bir şekilde turnuva düzenlemeye devam eden PlayerUnkown’s Battlegrounds,  yapmış olduğu ödüllü turnuvalar ile birlikte gündeme gelmeye devam ediyor.

 Ödüllü turnuvalar konusunda rakiplerine karşı büyük bir fark atmayı başaran PlayerUnkown’s Battlegrounds, Fortnite, Apex Legends, CoD ve diğer hayatta kalma oyunları çoğalmasıyla birlikte çok daha fazla para ödüllü turnuva düzenlemeye başladı. Son yıllarda düzenlemiş olduğu turnuvalarda adından sık sık söz ettirmeyi başaran PUBG profesyonel oyunculara da para dağıtmaya devam ediyor.

Son dönemde düzenli olarak turnuvalardaki ücretlerini da arttırmayı başaran PUBG birçok oyuncu bugüne kadar milyon liradan atmayı başardı. Bu yazımızda sizlere PUBG oyunundan en fazla kazanan 20 oyuncuyu derledik.

Battle Royale oyunlarındaki rekabetin kızışması da bu alanda ödülü turnaların önünü açmayı başardı. Birçok oyunun yapımcısı daha fazla izlenme daha fazla oynanmakta daha fazla göz önünde olabilmek için ödüllü turnuvalarını her geçen gün artırıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı