Ptt'den Ev Hanımı ve Öğrencilere Nakit Ödemeler Yapılacak!

Ptt'den Ev Hanımı ve Öğrencilere Nakit Ödemeler Yapılacak! Ev hanımı ve öğrencilere PTT yardım ödemeleri yapmaya başladı. Bu yardımlara emekli ve çalışan vatandaşlar da dahil özellikle fiyatlarının artmasından dolayı geçinmek de oldukça zorlu bir hale geldi. Rusya ve Ukrayna arasında yaşanan gelişmelerde özellikli fiyat artışlarını sebep oldu. PTT bu durumdan halkın yanında olarak vatandaşlara 40.000 TL nakit ödemeler gelmeye başladı. Bu ödemeler 36 ay vade ile verilmekte.

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek

Özellikle paraya ihtiyacı olan vatandaşlarımız bu yardımdan faydalanabilmek için harekete geçmiş durumda. PTT ile aktif Bank'ın ortaklaşa düzenlemiş olduğu bu kampanyada herhangi bir şart aranmamaktadır. Bu ihtiyaç kredisinden faydalanabilmek için kredi notuna yüksek olması gerekmiyor. Tek şart 18 yaşından büyük olmanız. Diğer bankalardan kredi almayan vatandaşlarımız bu krediden faydalanabilecek bu kredinin geri ödemesi 3 ay vade ile 36 ay olacak.

Ptt'nin Sunduğu İhtiyaç Kredisinin Şartları Nelerdir?

PTT'nin ihtiyaç kredisini almak için herhangi bir şart aranmamaktadır. PTT Aktif Bank ile ortaklaşa düzenlemiş olduğu bu kredi kampanyası sayesinde ihtiyaç sahiplerine 40.000 TL ve 36 ay vade ile 3 ay erteleme hakkı ile ihtiyaç kredisi sağlayacak. Bu krediyi alabilmek için tek şart 18 yaşından büyük olmaktır. İhtiyaç kredisinde en kolay başvuru yöntemi SMS yöntemidir. Cep telefonunun SMS bölümüne T.C. kimlik numaranızı yazıp 3050 numarasına kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz SMS’ten sonra banka sizi değerlendirecektir. Eğer krediniz onaylanırsa banka kısa sürede sizlere geri dönüş sağlayacaktır.