PTT üzerinden mi açıklama yapıldı! Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar 15.000tl kimlik numarası üzerinden hesaplarına para ödemesi alacak. PTT başvurusu nasıl yapılır haberimizde...

PTT üzerinden mi açıklama yapıldı! Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar 15.000tl kimlik numarası üzerinden hesaplarına para ödemesi alacak. Son dakika olarak PTT üzerinden yapılan açıklamada 15 bin TL'ye kadar kimlik numarası üzerinden başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere hızlı bir şekilde Kredi sonucu verilmektedir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda PTT üzerinden yapılan kampanya da aktif banka aracılığı ile bu krediyi kullanabilecek ve 36 ay vadeye kadar ödeme tablosu oluşturarak rahat bir nefes alabileceksiniz. PTT özellikle kimlik numarası üzerinden yapacağı Kredi başvurusunda başvuru yapacak olan kişilerin banka kredi puanı düşük olsa bile hemen onay vereceğini açıkladı. 

PTT ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır? 

PTT üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak işlem yapacak olan vatandaşlar PTT ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için cep telefonları üzerinden SMS atabilir. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar ilk kredi taksit ödemelerinde 3 ay ertelemeli olan bu kredi kampanyaları ne katılarak hızlı bir şekilde Kredi sonucunu öğrenebiliyor. 

img-20211012-101102-1-1

Gözden kaçırmayın

Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor Emekliye Müjdeli Haber: Emekliye Garanti Bankası 30000 TL Ödeme Veriyor

Cep telefonunuzu Mesaj kısmına Kredi yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 3050 numarasına gönderin. Gönderilen mesaj sonrasında banka sizlere 5 dakika içerisinde Kredi sonucunu sunmaktadır. Acil ihtiyacınızın olması durumunda Kredi kullanacak olan vatandaşlar 3050 numarasına göndermiş oldukları Bu mesaj sonrasında hızlı bir şekilde sonuç alacak onaylanan tutarı da kendi hesaplarına hızlı bir şekilde yatıracak. 

Ayrıca size en yakın PTT şubesine giderek kimliğiniz ile birlikte PTT gişe personeli yardımı ile aktif Bank ve PTT'nin anlaşmış olduğu diğer bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarında katılabilirsiniz. 36 ay vadeye kadar kullanacağınız bu krediler de banka ilk taksit ödemesinde 90 güne kadar erteleme yapma imkanı da sizlere sunmaktadır.