PTT’nin resmi internet sayfası üzerinden bu sabah itibarıyla yapılan bir son dakika açıklamasında ev hanımı, öğrenci, emekli ve çalışanlara 40.000 TL para verilecek.

PTT’nin resmi internet sayfası üzerinden bu sabah itibarıyla yapılan bir son dakika açıklamasında ev hanımı, öğrenci, emekli ve çalışanlara 40.000 TL para verilecek. PTT tarafından yapılan son dakika Açıklama ile beraber bankalardan kredi kullanamayan yurttaşları SMS atılması sureti ile ya da PTT şubelerinden 36 aylık vade seçeneği şeklinde 40 bin TL'ye kadar kredinin kullanılabileceği ile ilgili açıklama geldi.

Gözden kaçırmayın

Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı Ziraat Bankası emekliye ve çalışana 70.000 TL ödeme yapacak! Bankadan kesin onaylı nakit kampanyası başladı

Gariban dostu olarak bilinen PTT, vatandaşlarının en dar günlerinde yanlarında olmaya devam ediyor. Özellikle de koronavirüsü pandemisi sebebiyle işinden ayrılmak zorunda kalan ya da acil nakit desteğinden faydalanmak isteyen, hiç olmazsa ev kirası başta olmak üzere faturalarını ödemek isteyen vatandaşların hiçbir çıkış kapısını bulmadıkları bir anda PTT kendilerine kapılarını açıyor.

Şimdi baktığımızda 40.000 TL'lik bir kredi avantajından faydalanmak isteyen vatandaşların koşullarının da uygun olması halinde PTT başvuru işlemlerini yaparak anında 40 bin TL'lik kredi ödemesini almaları mümkündür. Türkiye Cumhuriyeti devleti vatandaşlarının tamamına kapılarını ardına kadar akşam PTT, şimdi ev hanımları, öğrenci ve çalışanlar için mükemmel bir kampanya yeniden imza atmayı başardı. Vatandaşların özellikle de PTT'nin resmi internet sayfası üzerinden anlatılan başvuru koşullarını iyice araştırmaları gerekir. Daha sonralarında ise TC kimlik numaralarının yazıldığı kimlik kartlarını da aldıktan sonra kendilerine en yakın PTT şubesine gitmek suretiyle kredi başvuru işlemlerini yapmaları mümkündür. Diğer taraftan dilerse kişilerin, PTT'nin resmi mobil bankacılık uygulamalarını kullanmaları halinde mobil bankacılık şifrelerini kullanmak suretiyle 40 bin TL'lik kredi başvurusunu yapmaları mümkündür.

ptt-1

Ptt-Aktifbank İşbirliği İle Verilecek 40 Bin TL’lik, Kredi Detayları Neler?

Aktif Bank ile gerçekleştirdiği sözleşme kapsamında PTT, kredi kampanyalarından kredi kampanyalarını imza atmaya devam ediyorm Kredi notu düşük olan vatandaşlar, 18 yaşından büyük olmaları halinde ihtiyaç kredisi müracaatlarında bulunabilecek. Daha önce bankalardan kredi müracaat işlemlerini gerçekleştirerek alamayan vatandaşlar, Aktif Bank ile PTT anlaşmalı bir şekilde verilecek ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak eklerinde 36 aylık vade seçeneği ile 3 ay ertelemeli bir şekilde 40.000 TL'lik nakit desteğini manada sahip olabilecek.

PTT ile Aktif Bank aracılığı ile gerçekleştirilen bu kredi kampanyasına katılmak isteyen kişilerin SMS ile başvuru yapmaları için cep telefonlarının SMS bölümüne girdikten sonra krediyi yazdıktan sonra boşluk bırakmaları, T.C. kimlik numaralarını da yazdıktan sonra 3050 numarasına göndermeleri gerekir. Yapılan bu başvuru işlemlerinin sonrasında banka, kişiyi değerlendirmeye alacak ve değerlendirme neticesinde yazılı bir şekilde kredi neticesinde ulaşacaktır. İhtiyaç kredisi başvuru işlemlerinde bulunacak vatandaşlar, kredi almak amacıyla PTT şubelerine gidebilir ya da SMS ile kredi onayı olmaları durumunda banka şubelerinden ya da ev adreslerinden kredi kullanmaları mümkündür.