PTT Son Dakika: PTT Gişelerine Gidenlere 20.000 TL Ödeme Yapılacak. PTT Açıkladı! Son Dakika...

PTT Son Dakika: PTT Gişelerine Gidenlere 20.000 TL Ödeme Yapılacak. Ptt üzerinden acil ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan vatandaşlar için başlatılan yeni kampanyada 20.000 TL'ye kadar nakit ödemesini sadece kimlikle alabileceksiniz. Ptt ile Aktif Bank arasında yapılan anlaşma sonrasında banka kredi notu düşük olan ve 18 yaşından büyük olan herkesin başvuru yapabileceği yeni kayıt kampanyası limitleri belli oldu. 

Gözden kaçırmayın

Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı! Denizbank 12000 TL için Emekli ve Çalışan olmanız durumunda hemen ödeme vereceğini açıkladı!

Nakit ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz PTT Aktif Bank aracılığıyla sizlere kredi verecek. Kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar başvurularını hemen hızlı birşekilde banka şubeleri üzerinden veya banka şubelerine gitmeden SMS ile yapabilecek. Size en yakın PTT şubesine giderek kimliğinizle birlikte başvurunuzu gerçekleştirebilir ve 36 ay vadeli olarak kredi kullanabilirsiniz. 

PTT Sms ile Başvuru Alacak!

Ptt üzerinden başvuru yapacak olan vatandaşlar SMS ile hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabiliyor. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda PTT ile SMS ile kredi başvurusu yapacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilecekleri yeni kredi kampanyasına katılabilir. 

ptt-son-dakika-ptt-giselerine-gidenlere-20000-tl-odeme-yapilacak

Cep telefonunuzun mesaj kısmından PTT yazıp boşluk bırakıp kendi kimlik numaranızı yazarak bu mesaji 30 50 numarasına gönderirseniz PTT ile aktif bankın yapmış olduğu kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Ayrıca banka şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar için aktif Bank'ın resmi internet sitesi üzerinden de ihtiyaç Kredisi Başvurusu Formunu doldurarak işlem yapabilir ne kadar kredi onay aldığınızı görebilirsiniz. 

Ptt üzerinden 20000 TL kredi kullanacak olan vatandaşlar, 36 ay vadeye kadar işlem yapacak ve 36 ay vadeli olan bu kredilerin ilk taksit ödemelerinde ise 90 gün kadar erteleme yaparak ödemesini gerçekleştirebilecektir. sigortalı olarak çalışan emekli olan kişilerin başlatacağı bu kredi kampanyasında başvuru yapacak olan kişilerin emekli olması ve bu bankadan maaş alması durumunda daha yüksek limitlerde de onay olacağını söylemek istiyoruz.