PTT üzerinden başlatılan bu kampanya ile birlikte 18 yaşından büyük olan her vatandaş başvurusunu gerçekleştirerek acil ihtiyaçların da kullanabilecekleri nakit için başvuruda bulunabilir.

PTT üzerinden başlatılan bu kampanya ile birlikte 18 yaşından büyük olan her vatandaş başvurusunu gerçekleştirerek acil ihtiyaçların da kullanabilecekleri nakit için başvuruda bulunabilir. PTT ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak işlem yapacak olan vatandaşlar 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olan bu Kredi kampanyalarını katılarak hızlı bir şekilde banka üzerinden kredi kullanabiliyor. PTT son zamanlarda yapmış oldukları Kredi kampanyalarında vatandaşların özellikle düşük kredi notu olması durumunda ihtiyaç kredisi kullandıracağı açıklamalarında bulunmuştu. 

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

PTT ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler PTT üzerinden değil PTT'nin anlaşmış olduğu aktif Bank üzerinden nakit kredi başvurusunda bulunarak ister PTT şubelerinden gişelerden kimlikleri ile birlikte isterlerse de ev veya iş adreslerinde istedikleri zaman bu kredileri kullanabileceklerdir. 

Başvuru nasıl yapılır? 

PTT üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların başvurularını sms ile istedikleri zaman oturdukları yerden yapabileceklerdir. PTT ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olan bu kredileri almak istiyorlarsa 40 bin TL'ye kadar başvuru yapabiliyor. Emekli olmanız durumunda ise PTT üzerinden emekli maaşı alıyorsanız banka şubelerine gitmeden kredinizi sms ile 80 bin TL'ye kadar onay alabiliyorsunuz. 

img-20211012-101056-1280x720

PTT üzerinden emekli maaşı alan kişiler 80.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmaları durumunda diğer bankadaki olan kredi ve kredi kartı borçlarını da kapatarak bu bankadan yüksek limitli kredi alabilecektir. 

Sms ile başvuru yapmak istiyorsanız cep telefonunuzun Mesaj kısmına girerek PTT yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 5030 numarasını gönderin. Kredi başvurusu yaptıktan sonra değerlendirmeye alınacak ve sizin ne kadar kredi onayı aldınız hakkında bilgileri yine mesaj ile göndereceklerdir. SMS ile kredi başvurusu onayı alan vatandaşlar şubelere gidecek zamanı olmaması durumunda ise ev veya iş adreslerinde aktif Bank personeli ile birlikte kredisini banka şubelerine gitmeden de kullanabiliyor. PTT kredi kampanyaları hakkında bilgi almak istiyorsanız en yakın PTT şubesine gidebilir veya PTT'nin resmi internet sitesine girerek kredi detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.