EkonomiGündem

PTT nakit dağıtacak! Kimlik ile başvuru yapan 30.000 TL alacak, Kesinleşti

PTT üzerinden başvuru yaparak nakit kullanmak isteyen tüm vatandaşlar için hızlı bir şekilde yeni bir kredi paketi hazırlandığı açıklandı. Kimlik ile başvurusunu gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlara 30000 TL’ye kadar resmi olarak hızlı bir şekilde kredi ödemesi gerçekleştirilmektedir. Kimlik ile başvurunuzu gerçekleştirdikten hemen sonra şartları uygun olan tüm vatandaşları, nakit ihtiyacı olmaları durumunda şartlar dahilinde ihtiyaç kredisi hemen aynı gün içinde önlenecektir.

PTT yapmış olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında başvuru gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli 30000 TL’ye kadar kredi ödemesi yapacağını açıkladı. PTT, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşların banka kredi politikalarına uygun olup aynı gün içinde kredi ödemelerini gerçekleştirebileceği bir kampanya hazırlandı.

En yakın banka şubesi üzerinden de işlemlerinizi kolay bir şekilde yapabileceğiniz bu kampanyalar haricinde, nakit kredi kullanacak olan kişilere 90 gün ertelemeli yeni bir kredi paketi verileceği duyuruldu. PTT, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, özellikle ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara nakit kredi ödemesi hızlı bir şekilde ödenecek ve onaylanan kredi hesaplara yatırılarak, hemen aynı gün içinde kullandırılacaktır.

En yakın banka şubesi üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve onay alabileceğiniz bu kredilerde banka şartlarına uygun olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli kredi, SMS ilede verilmektedir. Sms ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı: 3050numarasına göndermeniz gerekiyor.