Ekonomi

PTT Kuyruk Oldu! PTT önlerinde kuyruğun sebebi açıklandı: TC kimlik kartını alan 40.000 TL alıyor

Ptt üzerinden başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında banka kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşları hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri yapılacağı haberi verildi. Ptt üzerinden yapılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında kredi şartlarına uygun olan tüm vatandaşlar için 90 gün ertelemeyle 40000 TL’ye kadar ödeme verileceği duyuruldu. Ptt, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen vatandaşlar için 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli kredi vereceğini, resmi internet siteleri üzerinden de açıkladı.

PTT KREDİ BAŞVURU

Ptt kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, şubelere gitmeden işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz SMS ile sizlere kredi imkanı sağlanmaktadır. Ptt üzerinden SMS ile kredi başvurusu yaptıktan sonra onay alan tüm vatandaşlar şubelere giderek hemen gişe personeli yardımı ile birlikte bireysel kredi kullanabilmektedir. Ptt üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan tüm vatandaşlar için yapılan bu kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan vatandaşların 5 dakika içerisinde sonuç verilerek, kredi imkanı sağlanacaktır.

PTT, ihtiyaç kredisi başvurusunda, SMS ile başvuru yapmak istiyorsanız, PTT yazıp boşluk bırakın kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına göndermeniz durumunda Aktif Bank üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmış olacaksınız. PTT yazıp boşluk bırakıp, kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı göndermeniz durumunda kredi değerlendirmesi, hızlı bir şekilde yapılarak sizlere 10 dakika içerisinde sonuç verilmektedir. PTT, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşların şartları uygun olmaları durumunda acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri vereceğini de söylemek istiyoruz. Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşların banka kredi şartlarına uygun olmaları durumunda, ayrıca emekli olmaları ile birlikte kredi ödemeleri yapılacağı açıklandı. Emekli maaş hesabınız üzerinden yapacağınız başvurularda özellikle kredi kullanacak olan kişilerin şartlara uygun olmaları durumunda hemen aynı gün içinde 80000 TL ödeme verileceği duyuruldu.