PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6500 TL ödeme yapıyor! TC vatandaşı olmanız yeterli olacak! PTT kampanyasına kimler katılacak? Detayları haberimizde...

Son dakika haber: PTT kimlik ile sizlere gişelerden 6.500 TL ödeme yapıyor! Ptt üzerinden kimlik bilgileriniz ile birlikte 6.500 TL'ye kadar ödeme alabileceksiniz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda ihtiyaç kredisi alacak olan vatandaşlar, 6500 TL'ye kadar hızlı bir şekildeydi: PTT üzerinden Aktif Bank aracılığı ile nakit kredi kullandırılacaktır.

Gözden kaçırmayın

Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika

İhtiyaç kredisi olarak verilen bu kredilere katılabilmek için banka, 18 yaşından büyük olmanızı istemektedir. Daha önce bankalar ile herhangibir sıkıntısı olmayan kişilerin banka kredi puanı düşük olsa bile hızlı birşekilde bu banka üzerinden 36 ay vadeli 6500 TL ödeme alacağı açıklandı. 

Ptt şubeleri üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz gibi, ayrıca aktif bankın yapmış olduğu kredi kampanyası olan n-kolay kredi kampanyasına katılarak SMS ile ve internet sitesi üzerinden de başvuru yapmanız mümkündür. Kampanyaya katılacak olan vatandaşlar, kredi başvurusu yapmak istiyorsa ve Passolig kartı kullanıyorsa, bu Passolig kartı üzerinden de kredi başvurusu yapabiliyor. 

ptt-600-tl-yardim-parasi-veriyor-tek-seferde-odenecek

Ptt şubelerine gitmeden SMS ile kredi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar cep telefonlarının mesaj kısmına girerek PTT yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasını yazarak bu mesaji 30 50 numarasına göndermesi yeterlidir. Yapılacak olan başvuru sonrasında banka hızlı bir şekilde sonuç verecek ve onaylanan tutar, hemen sizleri nekadar olduğu hakkında bilgileri mesaj ile gönderecektir. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda PTT şubeleri üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Size en yakın PTT şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirmeniz durumunda hemen sonuç alacak ve parayı aynı gün içinde gişe personeli tarafından alacaksınız.