Ekonomi

PTT Kampanyası Sonrasında Bu Hafta Kuyruklar Oldu! PTT Önlerinde Kuyruğu Merak Eden 30.000 TL Aldı

Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar için 30000 TL’ye kadar yeni bir kredi paketi hazırladı. Ptt, İhtiyaç Kredisi Kampanyası adı altıyla verilecek olan bu kredilerde kredi şartlarına uygun olan vatandaşlara aynı gün içinde destek ödemeleri yapılacağı duyuruldu. Ptt, emekli olan ve sigortalı olarak uzun süredir aynı işyerinde çalışan vatandaşlar için 30000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vereceğini duyurdu.

Ptt, İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Ptt ve Aktif Bank arasında başlatılan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasında 30000 TL ödeme almak isteyen vatandaşların banka şartlarına uygun olması ve özellikle kredi puanı düşük olması durumunda banka sicilimde herhangibir sıkıntı yoksa onay alacağı söyleniyor.

Sizlerde eğer acil ihtiyacınızın olması durumunda başvurunuzu gerçekleştirerek, PTT üzerinden kredi kullanmak istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden mesaj atabilir veya banka şubelerine giderek de ve Aktif Bank İhtiyaç Kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

PTT duyurusu: 40.000 TL için son şans verildi! Emekliye verilecek

PTT ihtiyaç kredisi kampanyası için duyuru yaptı! 40000 TL ödeme vereceğini duyurdu

Ptt şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar cep telefonları üzerinden, atacakları ücretli bir mesaj ile birlikte kredi başvurularını hızlı bir şekilde yapabilecek ve onaylanan bu kredileri istedikleri zaman hesaplarına yatırarak da kullanabileceklerdir. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek PTT, yazın boşluk bırakın kendi kimlik numaranızı yazarak bankaya kayıtlı olan telefon numaranız üzerinden 30 50 numarasına mesaj göndermeniz istenmektedir. 30 50 numarasına gönderilen mesaj sonrasında banka hızlı bir şekilde sonuç verir ve onaylanan krediyi de aynı gün içinde kendi hesaplarınıza yatırmanız olanak sağlamaktadır.