Ekonomi

PTT ihtiyaç kredisi kampanyasında 35.000 TL ödeme vereceğini duyurdu

PTT ihtiyaç kredisi kampanyasında 35.000 TL ödeme vereceğini duyurdu. PTT acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için yapmış olduğu Bu kampanyada nakit kredi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde hesaplarını ödemeler yatırarak Kredi vereceğini açıkladı.

PTT özellikle kredi puanı düşük olan vatandaşların kredi imkânından faydalanabilmeleri için kredi şartlarına uygun olarak hemen aynı gün içinde Kredi ödemeleri vereceğini duyurdu. PTT resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek kredi almak isteyen kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilecek onaylanan krediler hesaplara yatırılarak hemen aynı gün içinde kullandırılacaktır.

PTT ihtiyaç kredisi başvurusu aktif Bank ile birlikte verildiği için aktif bank’ın Kredi politikalarına uygun olan vatandaşlar kredi imkânından faydalanabilecek ve onaylanan kredileri hemen aynı gün içinde hesaplarınıza yatırarak da kullanabileceksiniz.

PTT ve aktif Bank arasında başlatılan bu ihtiyaç kredisi kampanyasından faydalanacak olan vatandaşlara banka şartlarına uygun olan kişiler hemen aynı gün içinde hesaplarını ödemeler yatırarak kredilerini kullanabilecekler ve onaylanan kredileri hesaplarına yatırarak da hemen aynı gün içinde destek ödemesi olarak da alabileceklerdir.

PTT resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular sonrasında Kredi kullanacak olan kişilerin cep telefonları üzerinden atacakları mesajlarda da değerlendirmeye alınacağı açıklandı.

PTT ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı 30 50 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda sizler PTT ihtiyaç kredisi kampanyasına katılıp ne kadar kredi onayı alacağınıza görebilirsiniz.