Ekonomi

PTT ihtiyaç kredisi kampanyası için duyuru yaptı! 40000 TL ödeme vereceğini duyurdu

Ptt yapmış olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında bireysel müşterilerin yapacakları kredi başvuruları ile birlikte bankalara gitmeden hızlı bir şekilde ödeme alabileceği yeni kredi kampanyalarını duyurdu. Ptt üzerinden yapılan kampanya duyurularında başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilere 36 ay vadeye kadar işlemler gerçekleştirilmektedir.

40000 TL kadar ödeme alacak olan kişilerin bireysel müşteri olması veya emekli olması durumunda PTT üzerinden yapılacak olan başvurular ile birlikte Aktif Bank üzerinden kredi onay alacağını söylemek isteriz. Bankalardan kredi başvurusu yaparak, kredi onayı alamayan de banka kredi notu düşük olan vatandaşlarda bu kampanyalara katılarak, işlemlerini yapabiliyor ve hemen ihtiyaç kredisi alabiliyor.

Ptt üzerinden yapılacak olan başvurularını gerçekleştirmek isteyen kişilere cep telefonları üzerinden SMS atmak istiyorlarsa, PTT yazıp boşluk bırakıp ve kimlik numarasını da yazarak bu mesaj: 30 50 numarasına göndermesi yeterli. Yapılacak olan başvurular sonrasında değerlendirme kısa bir süre içerisinde yapılarak sizlere ne kadar kredi onayı verildiği gösterilmektedir. Size en yakın PTT şubesine giderek de işlemlerinizi yapabilecek ve SMS ile kredinizi kullanabileceksiniz…