Ekonomi

PTT, Garanti ve Ziraat Bankası duyurdu! Bu sefer geri tepmeyecek! Başvuru yapan 50.000 TL ödeme alacak

Ptt, Garanti Bankası ve Ziraat Bankası, bu akşamüzeri yapmış olduğu duyuru sonrasında 50000 TL’ye kadar nakit kredi ödemesi vereceğini, resmi olarak açıkladı. 50000 TL bireysel ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişilerin, her zaman en çok tercih etmiş oldu, bankaların başında gelen Ziraat Bankası, kendi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu duyuruda, başvurularını gerçekleştirerek gelir belgesiz kredi kullanacak olan kişilere düşük faizli işlem yapacağını açıkladı. Garanti Bankası ve PTT üzerinden de başvurunuzu gerçekleştirerek, 50000 TL ye kadar en düşük faiz oranlarından yararlanabilir ve hemen aynı gün içinde sonuç öğrenebilirsiniz.

Ziraat Bankası kredi başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar başvurularını banka şubeleri üzerinden ve banka internet sitesi üzerinden kolay bir şekilde yapabilmektedir. Ziraat Bankası, mobil uygulaması kullanan vatandaşların şubelere gitmeden işlemlerini gerçekleştirebilecekleri bu kampanyalardan faydalanmak istiyorlarsa, acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için banka şubelerine gitmeden hemen işlem yapabilmektedirler.

Garanti Bankası, İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Garanti Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, 50000 TL kredi ödemesi almak isteyen vatandaşlar, 36 ay vadeli alacakları bu kredilerde 3 ay ertelemeli kredileri banka şubelerine gitmeden mobil uygulamalar üzerinden yapabiliyor. Garanti Bankası, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, özellikle kredi kullanacak olan kişilere 3 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi verecek olan Garanti Bankası, 36 ay vadeli kredilerde düşük faiz oranlarından yararlanarak sizlere ihtiyaç kredisi kullandırıyor.

Ptt üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?

Ptt, İhtiyaç Kredisi Başvurusu PTT şubelerinden yapılabildiği gibi, ayrıca cep telefonunuz üzerinden SMS atarak da yapılabilmektedir. Mesaj kısmına girerek PTT yazıp boşluk bırakıp, kredi kullanacak olan kişinin kredi için TC kimlik numarasını da yazdıktan sonra 30 50 numarasına bu mesajı göndermesi gerekiyor. Kredi başvurusu yaptıktan sonra sizlere sonucu kısa mesaj olarak gelecek ve onaylanan krediyi en yakın PTT şubesine giderek kullanabileceksiniz.