Ev hanımı olan vatandaşlar PTT üzerinden artık istedikleri zaman nakit kullanabiliyor. PTT ev hanımı olan kişilere 40 bin TL'ye kadar ödeme yapıyor. Üstelik başlatılan Bu kampanyada ev hanımı olan kişilerin Kredi notu düşük olsa bile PTT aktif Bank aracılığı ile nakit imkanı sağlıyor. 

Kampanya dahilinde başvuru yapacak olan ev hanımı kişilerin daha önce bankalardan kredi veya kredi kartı kullanmış olması şartı ile PTT ile aktif Bank antlaşması ile 40.000 TL ye kadar ödeme veriliyor.

PTT ve aktif Bank yapmış olduğu Bu kampanyada 40 bin TL'ye kadar belirlenen faiz oranları ile vatandaşlara hızlı bir şekilde hem PTT şubesi üzerinden hem de SMS atarak nakit kredi başvuru yapma imkanı sağlamaktadır.

PTT ve aktif Bank üzerinden ev hanımı olan kişiler 40.000 TL başvuru nasıl yapacak? 

PTT ve aktif Bank üzerinden ev hanımı olan vatandaşlar 40 bin TL'ye kadar başvuru yapmak istiyorlarsa, en kolay başvuru yöntemlerinden bir tanesi olan SMS ile kredi başvuru yöntemi ile birlikte oturdukları yerden ne kadar nakit onayı aldıklarını görebilirler.

PTT kredisi için SMS atmak istiyorsanız cep telefonunuzu mesaj kısmından PTT yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 30 50 numarasına gönderin.

PTT ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar sms ile ihtiyaç kredisi kullanmak için başvuru yaptıktan sonra onay alması ve bu krediyi hangi şubeden veya hangi adresten kullanacağını genel müdürlüğe söylemesi gerekmektedir.

kimlik-numarasina-7500-tl-odeme-yapiliyor-ay-sonuna-kadar-odenecek1-6

Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapamayan ev hanımları en yakın PTT şubesine giderek kimlikleri ile birlikte aktif Bank kredi başvurusunda bulunabilir. Kredi başvurusunda bulunduğunu zaman sizlere 5 dakika içerisinde sonuç verilir ve onay almanız durumunda başvuru yapmış olduğunuz PTT şubesinden Kredi kullanmış olursunuz.

40.000 TL kredi onayı almanız ile birlikte 36 ay vadeye kadar işlem yapacak ilk taksit ödemeniz de de 3 ay ertelemeli olan bu krediyi kullanabileceksiniz. PTT aktif Bank ihtiyaç kredisi ayrıca aktif bank'ın resmi internet sitesi üzerinden kredi başvuru formunu doldurarak da başvurusu yapılan bir kredi kampanyasıdır.