Ekonomi

PTT duyurusu: Kredi notunuz, Banka puanınız önemli değil! 40.000 TL ödeme alın

PTT duyurusu: Kredi notunuz, Banka puanınız önemli değil! 40.000 TL ödeme alın. Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için başlatmış olduğu yeni kredi kampanyasında nakit ihtiyacı olan kişilere belirtilen şartlara uygun olarak hemen kredi imkanından faydalandıracak.

Emekli olan vatandaşlar ile birlikte bireysel müşterilerin katılabilecekleri bu kampanyalardan faydalanmak isteyen tüm vatandaşların PTT şubelerine giderek veya PTT üzerinden SMS kredi kampanyasına katılarak da işlemlerini yapabileceğini söyleyebiliriz. Ptt, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular sonrasında kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara belirtilen şartlara göre, hemen aynı gün içinde kredi ödemeleri verileceği açıklandı. Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için hızlı bir şekilde banka ihtiyaç kredisi verecek.

PTT üzerinden kredi alacak kişilerin banka kredi notu önemli değil.

Kredi notu düşük olsa bile PTT ve Aktifbank kişilere kredi imkanı sağlıyor. Bu kampanyaya katılmak isteyenler PTT yazıp boşluk bırakıp TC KİMLİK Numarasını da yazarak 3050 numarasına mesaj atarsa hemen başvuru yapmış oluyor. kredi başvurusu sonrasında banka değerlendirme yapacak ve kimlik numaranıza göre değerlendirilecek kredi başvurusu sonucu cep telefonunuza gelecektir.

Kredi onayı alan kişiler isterlerse PTT şubelerinden isterlerse de bankaya gitmeden ev veya iş adreslerinde bu kredileri kullanabileceklerdir. PTT ayrıca aktifbank nkolay kredi kampanyasına katılacak olan kişiler için başvuruları nkolaykredi.com.tr adresinden almaktadır. BU sitede kredi başvurusu yaparak hemen onay alabilir ve onaylanan krediyi hemen ne kadar olduğunu görebilirsiniz.

Emekli olan kişiler ise emekli maaşlarını PTT üzerinden alıyorsa bankaya gitmeden hemen hesaplarının üzerine kredi başvurusunu yapabileceklerdir. PTT emekli kredisi de 80.000 TL’ye kadar ödenmektedir.