Ekonomi

PTT Duyurdu! 10.000 TL Ödeme İçin Şubelere Gitmenize Gerek Kalmadan Ödenecek!

PTT üzerinden başlatılan İhtiyaç Kredisi kampanyasından faydalanacak olan vatandaşların 10000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilmeleri durumunda, şubelere gelmeden de artık başvuru yapabileceği bir sistem açıklandı. Ptt, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için hızlı bir şekilde ihtiyaç kredisi kullanılacak olacak ve aktif bank üzerinden bu krediler, aynı gün içinde hesaplarınıza yatırılacaktır.

Ptt üzerinden kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler cep telefonları üzerinden SMS atmak istiyorlarsa öncelikli olarak bankanın kredi politikalarına uygun bir vatandaş olup olmadıklarını sorgulamaları gerekmektedir. Ptt üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, sizlerde banka şubesine gitmeden işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz bu kampanyalardan faydalanabilmek için şubelere gelmeden hemen aynı gün içinde hesaplarınıza ödemeler yatırabilirsiniz.

Ptt, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında da cep telefonu üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, nakit ihtiyacı olmaları durumunda ücretli mesaj atarak, ne kadar kredi onayı aldıklarını, hemen görebiliyorlar. Ptt üzerinden ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak, 10000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilir.