Ekonomi

PTT Akşam Duyurdu! PTT Şubelerine Gidenlere 54000 TL Ödeme Yapıyor, Emekli Daha Fazla Alıyor

Ptt üzerinden akşam yapılan duyuruda, 54000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi alacak olan vatandaşlar için emekli maaş hesapları aracılı ile birlikte ihtiyaç kredisi verileceği açıklandı. Ptt üzerinden emekli maaş alan ve sigortalı olarak çalışan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyalarda, nakit ihtiyacı olan kişilere aynı gün içinde hesaplarına ödemeler yapılarak kredi kullandırılmaktadır. Ptt, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için hızlı bir şekilde işlem yapılacaktır.

Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara aynı gün içinde destek ödemelerinden faydalanarak 24 ay vadeli olarak kredi verecektir. Ptt vermiş olduğu bu ihtiyaç kredilerinde, özellikle Aktif Bank aracılığı ile birlikte vatandaşlar, hızlı bir şekilde kredi işlemleri sunarken, 5 dakika içerisinde sonuç alacak olan vatandaşlara da SMS ile kredi sonucu vererek, hemen kredi kullandırmaktadır.

SMS KREDİ

Ptt, ihtiyaç kredisi başvurusuna cep telefonunuz üzerinden SMS ile yapmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için PTT, yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazarak mesajı 30 50 numarasına göndererek, ihtiyaç kredisi başvurun.

Ptt üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlar için yapılan kampanyada özellikle emekli olan vatandaşlar, 80000 TL’ye kadar kredi kullanabilecek.

Emekli olan vatandaşlar, 80000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa, emekli maaşlarını bu bankaya taşıyarak ihtiyaç kredisi alabilmeleri gerekiyor. Emekli maaşınızı buradan Ke taşıdıktan sonra almış olduğunu, 80000 TL ihtiyaç kredisiyle birlikte sizlerde diğer bankadaki olan tüm borçlarınızı kapatarak, 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.