Ekonomi

PTT acil kredi kampanyasını tanıttı! Başvurular şubelere gitmeden de yapılacak, 40.000 TL ödenecek

Ptt üzerinden acil ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak, başvurularını gerçekleştirmek isteyen vatandaşlara 40000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi ödemesi yapılacağı açıklandı. PTT, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşların banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda, şubelere gitmeden, yapacakları bu kredi işlemlerinde 5 dakika içerisinde sonuç verileceği açıklandı.

PTT, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında özellikle kredi kullanacak olan tüm vatandaşların belirtilen şartlar dahilinde ihtiyaç kredilerini hesaplarına yatırarak aynı gün içinde alabileceğini de söylemek istiyoruz.

Ptt üzerinden sizlerde kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 30 50 numarasına göndermeniz durumunda PTT ile birlikte Aktif Bank arasında başlatılan kredi kampanyasına giriş yapmış olacaksınız. PTT, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyurular sonrasında kredi kullanacak olan tüm vatandaşlara 3 ay ertelemeli olarak da işlem yapılmaktadır. Ptt, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılmak isteyen kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verecek olan bu bankalar üzerinden kredi alacak olan tüm vatandaşlara belirtilen şartlar dahilinde kredi hizmeti verilmektedir.

PTT Kuyruk Oldu! PTT önlerinde kuyruğun sebebi açıklandı: TC kimlik kartını alan 40.000 TL alıyor

PTT duyurusu: Kredi notunuz, Banka puanınız önemli değil! 40.000 TL ödeme alın

Ptt, emekli olan vatandaşlar için başlatmış olduğu kredi kampanyasında özellikle 80000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi imkanı sağlayacağını te PTT üzerinden yapılacak olan başvurularda, diğer bankalardaki olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapatacağınızı da duyurdu.