PTT Açıkladı! Başvuru Yapanlar Artık Şartsız, Kefilsiz, Belgesiz, 40.000 TL Ödeme Alabilecek. PTT kredi kampanyası detayları belli oldu. Başvuru rekoru bekleniyor!

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!

PTT Açıkladı! Başvuru Yapanlar Artık Şartsız, Kefilsiz, Belgesiz, 40.000 TL Ödeme Alabilecek. Ptt üzerinden acil nakit ihtiyacınızın olması durumunda kredi kullanacak olan vatandaşlar, belirtilen kredi şartlarına uygun olması ile birlikte artık Aktif Bank ile PTT ortaklığındaki kredi kampanyasına katılabilir. Ptt, ihtiyaç kredisi olarak Aktif Bank ile vermiş olduğu 40000 TL kredi ödemelerinde 36 ay vadeye kadar vatandaşlara kredi imkanı sağlarken, kişilerin banka kredi notu düşük olsa bile onay alacağı bir hizmet geliştirdi. Ptt şubelerine gitmeden artık SMS ile hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz bu kredi kampanyasına katılacak olan kişilerin 18 yaşından büyük olması yeterli olacaktır. 

Ptt üzerinden başvuru nasıl yapılır?

Ptt üzerinden başvuru yapacak olan vatandaşlar şubelere gitmeden kredi başvurusunda bulunmak istiyorlarsa cep telefonlarının mesaj kısmına girerek PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına gönderebilirler. 

İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, kredi onayı almaları durumunda cep telefonlarına gelecek olan mesaj ile ne kadar kredi onayı aldıklarını, görebilir. Onaylanan kredi tutarını hızlı birşekilde hesaplarına yatıracak olan vatandaşlar Ptt hesabı olmaması durumunda ev adreslerinde veya iş adreslerinde de kredi kullanabiliyor. 

ptt-acikladi-basvuru-yapanlar-artik-sartsiz-kefilsiz-belgesiz-40000-tl-odeme-alabilecek

Ptt Aktif Bank aracılığıyla vermiş olduğu, ihtiyaç kredisi kampanyasında ayrıca SMS haricinde internet sitesi üzerinden de başvuru imkanı sunmaktadır. nkolaykredi.com.tr resmi internet sitesi üzerinden ihtiyaç Kredisi Başvurusu Formunu doldurarak işlem yapan vatandaşlar, başvuru yapmış oldukları sayfa sonunda kredi sonucunu hemen görebileceklerdir. 

Ayrıca banka şubelerine gitmek istemeyen kişiler, PTT şubelerine giderek de gişe personeli yardımı ile Aktif Bank İhtiyaç Kredisi başvurusunda bulunabiliyor. Ptt üzerinden emekli maaşı alan vatandaşlar içinde ayrı bir kampanya yapan Aktif Bank, 80000 TL'ye kadar maaş müşterilerine kredi notu düşük olsa bile onay vereceğini açıkladı.