PTT 50.000 TL'ye Kadar Her Vatandaşa Ödeme Yapıyor! Bayrama Kadar Onay Alanlar Kurban Bayramı Sonrasında Ödüyor. PTT ve Aktifbank anlaşmalı bu kampanya başvurusu nasıl yapılır?

50000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar için başlatılan son dakika kampanyasında nakit ihtiyacı olan vatandaşların belirli şartlar dahilinde bankalar aracılığı ile kredi kullanabileceği haberi geldi. Ptt ile birlikte Aktif Bank anlaşması ile yapılan bu kredi kampanyasında 50000 TL'ye kadar başvuru yapmak isteyen vatandaşların banka kredi puanı düşük olsa bile onay alabilecek. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda banka üzerinden hızlı bir şekilde başvurunuzu gerçekleştirecek. 36 ay vadeli düşük faizli, gelir belgesiz olarak kredi kullanabileceksiniz. 

Gözden kaçırmayın

Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek

Başvuru yapmak istiyorsanız, PTT şubelerine gidebilir veya PTT şubelerine gidecek zamanı olmayan vatandaşlar SMS ile başvurularını gerçekleştirebilir. Ptt ayrıca, 50000 TL'ye kadar vermiş olduğu bu kredilerde, emekli olan vatandaşların da altını çizmektedir. Emekli olan vatandaşların PTT üzerinden emekli maaş almaları durumunda hiçbir şartı aranmadan, hem banka borçlarını kapatmak için hemde ihtiyaç kredisi için 50000 TL'ye kadar onay verileceği haberi geldi. Banka vermiş olduğu 50000 TL ihtiyaç kredisinde 36 ay vadeli işlem yaparken, ilk taksit ödemesinde de 3 ay ertelemeli olarak kredi imkanı sağlamaktadır. 

Başvuru

ptt

Aktif bank PTT üzerinden başvuru yapamayan kişilere sms ile ve internet üzerinden de yardımcı olmaktadır. Cep telefonunuzu mesaj kısmına girerek Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazarak 3050 numarasını gönderin.

Aktif bank tarafından yapılan Kredi kampanyasına bu şekilde başvuru yapmış olacak ve 5 dakika içerisinde sizin mesaj atmış olduğunuz cep telefonuna gelecek Kredi sonucu ile ne kadar kredi kullanacağınızı öğrenebileceksiniz.

PTT üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız size en yakın PTT şubesine giderek bankanın kampanyasına katılabilirsiniz. PTT ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişi eğer emekli ise emekli maaşını PTT üzerinden alıyorsa 80 bin TL'ye kadar sadece kimlikleri ile birlikte kredi onayı alabilir.