Ptt üzerinden 40000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde banka aracılığıyla ödeme alabileceksiniz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda PTT, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilir.

Ptt üzerinden 40000 TL'ye kadar hızlı bir şekilde banka aracılığıyla ödeme alabileceksiniz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda PTT, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar, 5 dakika içerisinde kredi sonucunu öğrenebilir. Ptt, ihtiyaç kredisi kampanyası olarak başlatılan ve 40000 TL'ye kadar her vatandaşa verilecek olan bu kredi kampanyasına ilgi büyüdü. Ramazan Bayramı yaklaşırken, ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşların yapmış oldukları araştırmalarda karşılarına çıkan Banka olan PTT, 18 yaşından büyük olan her vatandaşa kredi imkanı sağlamaya devam ediyor. 

Ptt üzerinden, 18 yaşından büyük olan her vatandaşın başvurularını gerçekleştirerek, kredi kullanabilecekleri bu kampanyaya katılabilmeleri için bazı şartlar istenmektedir. Sizlerde belirtilen bu şartlara uygun olmanız durumunda 36 ay vadeli 90 gün ertelemeli olarak kredi kampanyasına katılabilir vacd ihtiyacınızı hemen giderebilirsiniz. 

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

PTT 40000 TL kredi başvurusu nasıl yapılır?

ptt-iş

PTT üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişiler, Çalışma ve emekli olmaları durumunda değişik kredi yöntemleriyle başvuru yapabilmektedirler. Emekli olan kişilerin PTT üzerinden emekli maaş alması şartı vardır. Emekli olan kişiler, PTT üzerinden emekli maaş alıyorsa ve kredi notu düşük olduğu için bankalardan onay alamıyorsa en yakın PTT şubesine giderek ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirler. Kredi başvurusuna, PTT gişeler üzerinden yapacaksınız.

40000 TL kredi onayı aldıktan hemen sonra kredinizi hesabınıza yatıracaklardır. PTT üzerinden ihtiyaç kredisi kullanacak olan kişilerin emekli olmaları durumunda 36 ay vade ve kendi kredi notuna göre, faiz oranlarından yararlanacağını söylemek istiyoruz. Kredi notunuz çok düşükse, banka sizlere yüksek faiz oranlarıyla kredi kullandırmaktadır. Ptt, Emekli Kredisi 80 yaşına kadar olan emekliler için verilen bir kredidir. 80 yaşında olan biri emekli yüksek hayat sigortası da ödeyebilmektedir.