Ekonomi

PTT 30.000 TL ödeyeceğini açıkladı! Bankalara gitmenize gerek kalmadan “SMS” atarak alın!

PTT üzerinden 30000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen tüm vatandaşlar için belirtilen kredi politikalarına uygun olan vatandaşlara 5 dakika içerisinde kredi sonucu verileceği açıklandı.

PTT ile birlikte kampanyayı başlatan aktif Bank üzerinden sizlerde kredi başvurularında bulunarak, işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, cep telefonunuz üzerinden SMS atarak, sizler için verilecek. 36 ay vadeli 30000 TL ihtiyaç kredisi ile ilgili bilgiler alabilirsiniz.

Ptt, resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvurularını gerçekleştirerek, kredi almak isteyen tüm vatandaşlar için öncelikli olarak banka kredi notuna bakarak işlem yapmaktadır. Emekli olan vatandaşların emekli maaşını PTT şubelerine taşıyarak PTT şubeleri üzerinden daha yüksek limitlerde de hem ihtiyaç, hemde borç kapatma kredisi alabilecekleri gibi sigortalı olarak çalışan vatandaşlar ise devlet destekli olarak varılan bu kredi kampanyalarında 36 ay vadeli olarak hızlı bir şekilde kredilerini Sms atarak alabileceklerdir.

Ptt üzerinden SMS atarak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak isteyen vatandaşlar, nakit kredi kullanmak istiyorlarsa, PTT yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazarak bu mesajı: 30 50 numarasına gönderebilir.