Promosyon ödemelerinde TEB Dönemi başladı! 5.250 TL’ye kadar nakit destek!

Yaklaşık iki ay öncesinde emekli ve asgari ücretli olarak çalışan kişilere yapılan zamlar bir hayli gündeme meşgul etmiştir. Asgari ücret ve emekli maaşı belirli bir seviyenin üzerine çıkarak vatandaşların gelir seviyelerinde yükseliş olacağını yönelik beklentiler vardı.

Gözden kaçırmayın

Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek Garanti BBVA, Halkbank, TEB Başvuru Yapanlara Kefilsiz Belgesiz 35000 TL Ödeyecek

Ancak özellikle emekli maaşı seviyesi konusunda bazı emekli maaşları asgari ücretin çok çok altında kaldı. Bu durumda zaten ekonomik olarak büyük bir sıkıntı yaşayan ülkede emekliler nakit sorunlarını çözebilmek adına çıkış yolları aramaktadır.

Asgari ücretlilerde olmayan ancak emeklilere tanımlanan promosyon ödemeleri bu noktada vatandaşın emeklilik koşullarında biraz olsun rahat edebilmelerine sağlamaktadır. Emekliler de bu promosyon ödemelerinden faydalanabilmek için kapsamlı araştırmaları sürekli olarak sürdürmektedir.

Ülkemizde faaliyet gösteren bir çok banka emeklilere özel olarak promosyon kampanyaları düzenlemektedir. Özellikle üç yıl boyunca emekli maaşının ilgili banka üzerinden alınacağına dair taahhüt verildiğinde banka, promosyon ödemesini nakit olarak emekli vatandaşa yapmaktadır.

Son günlerde promosyon kampanyalarına benzeri görülmemiş bir adım atılarak TEB bankası emekleri için özel bir kampanya başlatmıştır. Bu banka, promosyon ödemesinin yanında ilave nakit desteği de sunarken emeklilere tam 5250 TL tutarında ödeme yapılabileceği bilgisini kamuoyuyla paylaştı.

promosyon-odemelerinde-teb-donemi-basladi-5250-tlye-kadar-nakit-destek1

Promosyon Ödemesinde Yeni Dönem

TEB aracılığı ile emekli maaşını alacak emeklilere ek olarak ödemelerde yapılacaktır. Buna göre maaşını bankaya taşıyan üç sene boyunca bu banka üzerinden maaş alınacağını da dair taahhüt veren emekliler promosyon ödemesini alabileceklerdir. Bunun yanında bankaya emekli yakınına taşıyan kişiler ise taşıdıkları kişi başına 250 TL ödemeden faydalanabileceklerdir. Bununla beraber otomatik ödeme talimatı yakınına taşıma talimatı ve ödül kampanyaları ile beraber emekliler banka üzerinden 5000 TL üzerinden nakit ödemeden faydalanabileceklerdir.