Kamu Haberleri

Polis şark tayin sonuçları ne zaman belli olacak? EGM şark tayin yerleri açıklandı mı?

Türk vatandaşlarının can ve mal güvenliğini koruyan Türk polislerinin heyecanlı bekleyişi başladı. Yeni görev yerlerini merak eden polis memurları, şark tayin sonuçlarının nereye çıkacağını merakla bekliyor. Peki, polis şark tayin sonuçları ne zaman açıklanacak, şark tayin sonuçları açıklandı mı? sorularının cevaplarını merak eden polis memurları tayin sonuçlarının açıklanmasının ardından POLNET sisteminden kullanıcı adı ve şifresini girerek atama bilgisine ulaşabilecek.

POLİS ŞARK TAYİN SONUÇLARI AÇIKLANDI MI? NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen tayin işlemleri polis memurlarını heyecanlandırıyor. Binlerce polis ve ailesini ilgilendiren tayinler için Emniyet Genel Müdürlüğü, herhangi bir tarih açıklaması yapmadı. Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından ataması gerçekleştirilen personel POLNET sisteminden kullanıcı adı ve şifresini girerek atandığı yeri görebilecek.

YÜKSEK DEĞERLENDİRME KURULU NE ZAMAN TOPLANACAK?

Şark tayin sonuçlarını bekleyen binlerce polis memurunun yanı sıra önümüzdeki haftalarda gündeme gelecek olan Yüksek Değerlendirme Kurulu toplantısı sonrasında 2. sınıf, 3. sınıf ve 4. sınıf emniyet müdürü ile emniyet amiri rütbelerindeki personelin atama ve yer değiştirme işlemleri yapılacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı