Kamu Haberleri

Polis olmak isteyenler için Bakan Soylu’dan flaş açıklama! POMEM 10 Bin Kadın-Erkek Polis Alımı

Binlerce kişi polis olmak için merakla Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanması beklenen polis alımı ilanını bekliyor. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’da polis olmak için merakla bekleyen binlerce kişi için 10 bin POMEM polis alımı açıklaması yaptı.

POLİS ADAYLARI HEYECANLANDI

CNN kanalında yayınlanan Hakan Çelik’in sunduğu Hafta Sonu Gündemi programına konuk olarak katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu polis alımları hakkında flaş bir açıklama yaptı. Soylu yaptığı açıklama ile polis olmak için ilan yayınlanmasını bekleyen binlerce polis adayını heyecanlandırdı.

10 BİN POMEM ALIMI

Süleyman Soylu’nun konuk olarak katıldığı Hafta Sonu Gündemi programının sunucusu Hakan Çelik gelen yoğun mesajları Bakan Soylu’ya aktararak, “Sosyal medya üzerinden mesaj gönderiyorlar. Sayın Bakan lütfen bir cevap verelim: 10 bin POMEM alımını soruyorlar” ifadelerini kullandı.

POLİS OLMAK İSTEYENLERİ HEYECANLANDIRAN AÇIKLAMA

POMEM alımı hakkında herkesi heyecanlandıran, “Biz bu konudaki çalışmalarımızı yürütüyoruz.” Diyen İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Şimdi hala alımlarımız devam ediyor. Bu alımla ilgili hazırlıkları arkadaşlarımız yapıyor.” ifadelerini kullandı.

TUMHABER.COM

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı