Kanal D'de pazar akşamları yayınlanan ve reytinglere damga vuran dizi Yargı ile ilgili izleyicileri bir hayli üzen bir iddia gündeme geldi. Dizide Ceylin karakterine hayat veren ve bu oyunculuğu ile çok sevilen Pınar Deniz'in ayrılacağı iddia edildi. Ayrıca yargı dizisinin Uluslararası bir dijital platform dan teklifi aldı bu nedenle televizyon ekranlarında yayınlanan kaldırılacağı da iddia ediliyor. Peki yargı yayından kaldırılıyor mu? Yargı dizisi Pınar Deniz ayrılıyor mu? Pınar Deniz’den açıklama geldi.

PINAR DENİZ YARGI DİZİSİNDEN AYRILIYOR MU?

Kanal D ekranlarında Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerini paylaştığı Yargı dizisinden izleyenleri üzen haber geldi. Her hafta izleyenleri ekran başına kilitleyen ve yayınlandığı günden bu yana reytingleri alt üst eden dizide başrol Pınar Deniz’in ayrılacağı öne sürüldü. İddiaya göre Yargı’nın Ceylin’i Pınar Deniz dünyaca ünlü bir diijital platformdan teklif aldı. Teklifi kabul etmesi halinde ise Yargı’nın final yapacağı öne sürüldü.

pinar-deniz-yargi-dizisinden-ayrildi-mi-yargi-dizisi-yayindan-kaldirildi-mi-pinar-denizden-acik-2

PINAR DENİZ’DEN AÇIKLAMA GELDİ

Pınar Deniz’in Yargı dizisinden ayrılacağı yönünde çıkan iddialar hem dizinin hem de güzel oyuncunun hayranlarını üzdü. Ancak genç oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile söz konusu iddiaları yalanladı. Pınar Deniz, Yargı dizisinin içinde olmaktan çok mutlu olduğunu ve ayrılmayı da düşünmediğini dile getirdi.