Yargı dizisinin Ceylin'i Pınar Deniz sevgilisi Yiğit Kirazcı ile ayrıldı! İki isim birbirlerinden takibi bıraktı. Peki Pınar Deniz ve Yiğit Kirazcı neden ayrıldı?

Yargı dizisinde Ceylin karkaterini canlandıran Pınar Deniz Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Yıldırım karakterini canlandıran sevgilisi Yiğit Kirazcı ile ayrıldı! 

Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun shipci fandom ergen hayranları bu haber sonrası yorumlarda Yiğit Kirazcı ile ayrılmalarından mutlu olduklarını yorumlara yazdı. 

Sosyal medya kullanıcıları Pınar Deniz ile Kaan Urgancıoğlu'nun aralarında aşk başlamasını umut ederek Yiğit Kirazcı hakkında yakışı kalmayan küçük bir çocuk fandomluğunda yorumlarda bulundular.

İnstagram magazin sayfalarının yorumları Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu yakıştırmalarıyla doldu taştı. Kullanıcılar "Hiç yakışmıyorlardı oh be hadi Kaan " yorumlarında bulundular.

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Pınar Deniz ve Yiğit Kirazcı çifti Instagramdan takipleşmeyi bıraktı. Pınar Deniz'in Yargı dizisinden sonra artan şöhreti sonrası magazin yorumcuları böyle bir haberi beklediklerini söylemişlerdi. 

Peki ayrılık nedeni ne?

 Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı neden ayrıldı sorusunun yanıtı merak edildi. Kulislerde konuşulanlara göre Pınar Deniz artan şöhreti ile birlikte hayatında değişimlere gitmek istedi. Pınar Deniz ile Yiğit Kirazcı arasına başkası mı girdi? Kıskançlık krizi mi çıktı? Şimdilik bilinmese de bu haber bekleniyordu.