2003 yılında ilk eşi Umut Elçioğlu ile olan kısa evliliğini sonlandırıp, dizi setinde aşık olduğu Yağmur Atacan ile 2008 yılında güzel bir evliliğe adım atan Pınar Altuğ, bir kesimi rahatsız etmeye devam ediyor.

Saint Benoît Fransız Lisesi mezunlarından olan Pınar Altuğ lisedeyken mankenlik yapmaya başlamış daha sonra ise 1994 yılında Miss Turkey seçilerek ekranlara adım atan başarılı bir isim oldu.

Pınar Altuğ'un kızı sosyal medyayı salladı! Git gide babası Yağmur Atacan'ın kopyası olan Su'yu gören yorum yapmadan geçmiyor! - Galeri - Takvim

2002-2005 yılları arasında rol aldığı Çocuklar Duymasın setinde Yağmur Atacan’a gönlünü kaptıran güzel ve başarılı isim nedense bir türlü bu evliliğini bir kesime kabul ettiremedi.

Çok daha fazla yaş farkı ile evlilik yapan yüzlerce insan onlarca ünlü isim varken ülkemizde Pınar Altuğ’un kendisinden 9 yaş küçük olan Yağmur Atacan ile olan evliliği sürekli eleştiri almaya devam ediyor.  

Pınar Altuğ’un eşi ile olan her paylaşımı kötü eleştirilere hedef olmaya devam ediyor. Son olarak bir takipçisinin "Eşek kadar kadın, çocuk yaşta adamla evlendi" yorumunu görünce Pınar Altuğ çareyi "Gerçekten manyaksınız" demekte buldu zira ilk okuduğumuzda bizim de aklımıza başka bir neden gelmedi.

61cd4a8086b24a08e407b7a1

Evlendiği günden itibaren, eşiyle arasındaki yaş farkı sürekli gündeme gelen Pınar Altuğ’un eşi ve kızıyla duygusal bir paylaşım yapması sonrası gelen çirkin yorumlar birçok kişiyi de kızdırdı.

Bir takipçisi Altuğ'un fotoğrafının altına "Eşek kadar kadın, bula bula çocuk yaşta bir adam bulup evlendi. Oğlunuz gibi görünüyor vallahi pes" yapınca yorumu gören Altuğ ise "Hay Allah! Siz daha uygun birini bulun, o zaman ben boşanıp onunla evleneyim! Gerçekten manyaksınız!" sözleriyle takipçisine cevap verdi.

Birçok takipçi ise “artık kadını rahat bırakın” diyerek Pınar Altuğ'a destek verdi. Biz de 14 sene sonra mutluluğu kıskanmak kendileri için daha zararlı.

Eşiyle fotoğrafını paylaşan Pınar Altuğ, takipçisinin yorumunu görünce çıldırdı