Netflix yeni Türk dizisi Pera Palas'ta Gece Yarısı için eleştiriler ardı ardına geldi. Sosyal medyada çok konuşulan yapımda Hazal Kaya'nın oyunculuğu ve basit diyaloglar beğenilmedi.

Dünyanın en büyük dijital dizi film izleme platformu Netflix'in son Türk yapımı Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisi sosyal medyayı ikiye böldü. 

Netflix yine tartışmalı bir Türk yapımına imza attı ancak adında söz ettirmeyi başardı. Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisi yapılan reklamlar sonrası kimileri tarafından hayal kırıklığı olarak bulundu. Dizideki diyalogların basitliğinden çok fatura Hazal Kaya'ya kesildi.

Hazal Kaya'nın başrolünde oynadığı Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisi eleştirileri ardı ardına geldi. Büyük reklam yapan dizi özellikle Atatürk sahnesi ile gündem olmuştu. Ancak dizide Hazal Kaya eleştirilerinin ardı arkası kesilmiyor. 

Fatih Portakal'dan Ahmet Hakan'a beğenilmeyen dizide Hazal Kaya'nın oyunculuğu sosyal medyayı ikiye böldü. Sosyal medyada "Hazal Kaya'yı herkes seviyor diye elestirmiyoruz gibi çok kötü bir oyunculuktu' yorumları yapıldı.

Aslında dizideki diyalogların basitliği Hazal Kaya'nın şanssızlığı oldu. Kimi izkeyiciler "Hazal Kaya'nın suçu yok diyaloglar çocuk oyunu gibiydi" yorumunda bulundu.

Ahmet Hakan'dan Hazal Kaya Eleştirileri

Ahmet Hakan Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisinin başrolü Hazal Kaya’nın oyunculuğu için "Hiç bitmeyen, hiç tükenmeyen bir yapmacıklık var oyunculuğunda" dedi.

Gözden kaçırmayın

TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor! TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor!

Tartışmalı yazar Hakan " çok aşırı zorlamayla doğal olmaya çalışıyor, büyük oynayarak iyi oyuncu olacağını sanıyor, gözlerine ve yüzüne ifade yüklemesi bitmiyor, sahne ne olursa olsun hep şımarık bir kız çocuğu gibi, hiç bitmeyen bir yapmacıklık var oyunculuğunda" eleştirilerini yaptı..