Pentagon'dan Şoke Eden UFO Videosu! ABD, UFO Görüntülerinin Gerçekliğini Teyit Etti

Yarım asırdan fazla varlıkları tartışılan UFO'lar hakkında ABD hükümetinden heyecan yaratan bir açıklama geldi. ABD Savunma Bakanlığı tarafından kamuoyu ile paylaşılan 3 farklı video görüntüsünde, donanmaya bağlı askerlerin görev eğitimleri sırasında çektikleri UFO kayıtlarına yer verildi.

Pentagon'dan Şoke Eden UFO Videosu! ABD, UFO Görüntülerinin Gerçekliğini Teyit Etti
28 Nisan 2020 - 08:52

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Savunma Bakanlığı tarafından UFO'lara dair videolar yayınlandı. Konu hakkında resmî bir açıklama yapan bakanlık, görüntülerin ABD ordusunda görev yapan pilotlar tarafından kaydedildiğini ifade etti. Bakanlığın açıklamasında, söz konusu tanımlanamayan uçan nesne (UFO) videolarının titizlikle incelendiği ve ABD ordusunun hususiyeti hakkında güvenliğe gölge düşürmeyecek kanaatine varıldığını belirtildi.PENTAGON, GÖRÜNTÜLERİN GERÇEKLİĞİNİ TEYİT ETTİ!


ABD Savunma Bakanlığı tarafından kamuoyu ile paylaşılan üç video kaydının, 2004 ile 2015 senelerinde kaydedildiği ifade edildi. Bakanlığın sözcüsü tarafından yapılan açıklamada, mezkûr video görüntülerinin çok daha öncesinde internet ortamında yayınlandığı, fakat kayıtların gerçekliği konusunda ilk defa bir resmî açıklamanın yapıldığı belirtildi.


Pentagon tarafından gerçek olduğu iddiasıyla kamuoyuyla paylaşılan 2004 senesine ait UFO görüntüsünü, daha önce 2017 senesinde ABD'nin ünlü gazetesi New York Times da paylaşmıştı. Savunma Bakanlığı'nın sözcüsü, görüntülerde yer alan cisimlerin durumları hakkında bir saptamanın yapılamadığı ve bu UFO'ların hâlâ gizemlerini koruduğun ifade etti.


Sosyal medyada paylaşılma rekoru kıran UFO görüntüleri, internet kullanıcıları için de heyecan yarattı.Mikro paylaşım sitesi konumundaki Twitter'da kısa sürede gündem olan UFO videoları, on binlerce kişi tarafından izlenildi.


https://twitter.com/RivendellInonog/status/1254885368496705537?s=20

YORUMLAR

  • 0 Yorum