Pendik'te bulunan tek katlı müstakil bir ev mutfak tüpünün patlaması sonucu çöktü. Evin içinde bulunan yaşlı adam ise patlamada yaralandı.

İstanbul Pendik'te bulunan tek katlı müstakil bir evde patlama meydana geldi. Mutfak tüpünün neden olduğu patlamada ev harabeye dönerken, evin içindeki yaşlı adam yaralandı.

İlçeye bağlı Dumlupınar Mahallesinde  meydana gelen olayda Fevzi Tepe isimli bir vatandaşın oturduğu tek katlı müstakil evde bir patlama meydana geldi. Patlamadan hemen sonra evin büyük bir bölümü çökerek harabeye döndü.

müstakil evde tüp patladı

Gözden kaçırmayın

Sosyal Medyada Dezenformasyon Yapan Hesaplara Hapis Cezası Geliyor! Sosyal Medyada Dezenformasyon Yapan Hesaplara Hapis Cezası Geliyor!

Çevrede bulunanların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda ekip sevk edilirken, patlamanın mutfak tüpünden meydana geldiği anlaşıldı. Patlama sırasında evde bulunan Fevzi Tepe isimli yaşlı adamın ise yaralandığını belirlenmesiyle, yaralı ambulansa alınarak hastaneye kaldırıldığı bildirildi. Ekiplerin olay yerinde başlattıkları çalışma sürüyor.