Ekonomi

Pazartesi günü ödemeler hesaplara geçiyor! Son dakika açıklama yapıldı

Pazartesi günü itibariyle birlikte sizlerde başvurularınızı gerçekleştirerek nakit kullanmak istiyorsanız başvurunuzu gerçekleştirmek için bu bankalar üzerinden işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Nakit ihtiyacınızın olması durumunda, sizlerde pazartesi günü içerisinde başvurunuzu gerçekleştirerek nakit kullanmak istiyorsanız, 36 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli olarak kullanacağınız ihtiyaç kredileriyle birlikte 5 dakika içerisinde kredi sonucunuzu hemen öğrenebiliyorsunuz.

Denizbank üzerinden yapılan bu kampanyada, pazartesi ve cuma günleri arasında başvurularını gerçekleştirerek, cep telefonları üzerinden SMS atarak da ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen vatandaşlar için yapılacak olan kampanyalarda, nakit kredi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verileceği açıklandı.

Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda, özellikle kredi kullanacak olan kişilere 5 dakika içerisinde sonuç verilecek, onaylanan krediler, hemen aynı gün içinde hesaplara yatırılarak kullandırılacaktır. Denizbank resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuru sonrasında başvuru yapmak isteyen kişilerin bireysel müşteri olması ve düzenli olarak bir geliri olması ile birlikte banka kredi puanı da yüksek olması isteniyor.

Banka kredi puanı yüksek olan vatandaşlar, ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa, cep telefonları üzerinden SMS atabiliyor.

SMS KREDİ: SMS ile kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız kredim yazın boşluk bırakın, TC kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın ve doğum tarihinizi gün ay yıl olarak yazarak, 32 80 numarasına mesaj olarak göndermeniz durumunda 50000 TL’ye kadar kredi onayı alıp almadığınızı görebilirsiniz. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunarak işlemlerini gerçekleştirecek olan tüm vatandaşlar için yapılan kampanyalarda 90 gün ertelemeli olarak sizlere kredi imkanı sağlanacaktır. Sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen vatandaşlara bankalar, aynı gün içinde destek ödemelerinden faydalanmaları için olanak sağlayacak ve onaylanan kredileri de hesaplarına internet bankacılığı uygulamaları üzerinden yatıracaktır.