Acil nakit desteğine ilaç gibi gelecek ihtiyaç kredisi bu bankada. İhtiyacınız oranında anında kredi.

Zorlu pandemi süreci tüm dünyada etkisini göstermeye devam ederken, ülkemizde de pek çok vatandaş devlet desteklerine rağmen sıkıntılı maddi süreçler yaşamaya devam ediyor. Karantina süreçlerinde dükkanını açamayan esnaftan, serbest meslek çalışanlarına kadar bir çok meslek sahibi acil ihtiyaçlar için nakit desteğine başvuruyor.

Gözden kaçırmayın

Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı! Akbank 7000 TL ödeme veriyor! Akbank'tan Duyuru Resmi Olarak Yapıldı!

Acil Nakit Desteği

Acil nakit desteğini gidermek amacı ile ilk başvurulan yerlerden birisi de bankaların ihtiyaç kredileri kampanyaları. Bireysel veya aile giderleri için tercih edilen ihtiyaç kredileri için bankaların güncel faiz oranları ve vadeler vatandaşların radarında.

Bankalar, vatandaşların nakit ihtiyaçlarına cevap verebilmek adınına birbiri adına ihtiyaç kredisi kampanyaları duyuruyor. Bu tarz ihtiyaç kampanyalarından birisi de Yapı Kredi Bankasında mevcut.

Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere ilk taksiti 3 ay erteleme imkanı sunuyor. Başvurusu değerlendirilip onaylanan vatandaşların kredisi anında hesabına aktarılırken ilk ayın taksidini 120 gün sonra ödeme imkanı sunuluyor. Yapı Kredi bu ihtiyaç kredisi kampanyası ile daha fazla müşteriye ulaşmayı amaçlarken kredinin kullanım şartları ise şu şekilde.

Kredi Özellikleri

●       Kredinin azami süresi ertelenen ilk 3 ay dahil 36 aydır.

●       Tahsis ücreti olarak bir defa kredi tutarı üzerinden yüzde 0.5 olarak alınır.

●       Bankacılık sektörüne gelen düzenleme ile Bireysel ihtiyaç kredisi için kullanılacak vade 50 bin TL ve altı için 36 ay vade, 50 bin Tl üzeri için 24 ay vade ile sınırlıdır.

Diğer Detaylar

Faiz oranında vade ve kredi miktarına bağlı olarak değişiklikler yaşanmakla beraber yüzde 1.75’ten başlayan faiz oranı kredi kullanma imkanı sağlanıyor. Krediyi kullanmak isteyen vatandaşlar için bazı örnek geri ödeme planı ise şu şekilde listeleniyor.

●       10 bin TL 36 ay aylık 1.75 faiz oranı için aylık geri ödeme miktarı 398.66 TL olarak belirlenmiş durumda.

En fazla 500 bin TL kullanılan kredi için başvurular ve detaylar Yapı Kredi resmi web sitesinde devam ediyor.