Ekonomi

Parasal ihtiyacınız varsa sizlere yüksek limitli kredi verilecek! Bugün başladı: SON DAKİKA

Paraya ihtiyacı olan ve ekonomik sıkıntı yaşayan vatandaşların bireysel olarak kredi kullanabilecekleri önde gelen bankalardan biri olan Akbank, düşük faiz oranlarıyla 24 ay vade ile 76.000 TL ihtiyaç kredisi sağlayacağını duyurdu. Akbank üzerinden başvurularını yaparak kredi kullanmak isteyen vatandaşların 24 ay vade ile verilecek bu kredilere başvurabilmesi için öncelikle banka müşterisi olması gerekiyor. Akbank müşterisi olan kişiler ihtiyaç kredisi olarak banka şubelerine gitmeden Akbank internet bankacılığı uygulaması üzerinden ne kadar kredi onayı alacaklarını, banka kredi notu uygun ise otomatik olarak yapılan sorgulamalar sonrasında görebilirler.

Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, şartları sağlamaları halinde başvurularını yaparak 76000 TL’ye kadar kredi kullanabilmektedir. Akbank İhtiyaç Kredisi Kampanyası adı altında verilecek olan bu kredilerde işlemlerini gerçekleştirecek olan vatandaşlarımızın onay alması halinde 36 ay vade ile sadece 50000 TL kredi kullanabilecekleri açıklandı.

Akbank, kampanyalarında öncelikle kendi banka müşterilerine hızlı işlem yapacağını duyurdu. Akbank İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılarak işlemlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar, acil kredi kullanmak istedikleri takdirde bankanın SMS kredi hizmetini hemen kullanabilirler. SMS ile kredi başvurusunda bulunmak için cep telefonuna ücretli bir mesaj gönderdikten sonra kimlik numaranız üzerinden yapılacak sorgulama Akbank Genel Müdürlüğü tarafından değerlendirilecektir.

SMS ile kredi başvurusu için kredi yazın, bir boşluk bırakın ve TC Kimlik numaranızı yazarak bu mesajı 44 25’e gönderin. 44 25’e gönderdiğiniz mesajdan sonra banka 36 aya kadar işlemlerini gerçekleştirecek kişilere 50000 TL’ye kadar kredi değerlendirmesi yaparak onaylanan tutarı size SMS ile bildirecektir. 50000 TL üzeri kredi kullanmak istiyorsanız, banka şubelerine giderek kimlik ve gelir belgeniz ile yüksek limitli kredi almak istediğinizi söylerseniz Akbank Bireysel Müşteri Temsilcisi size yardımcı olacaktır.