Param düzenlediği kampanya ile pos cihazlarından yüzde 0.99 faiz alacağını duyurdu. Üstelik 21 bankanın tüm kartlarına taksit imkânı bulunuyor.

Param, logo ve kart tasarımında değişikliğe giderek yeni bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Param Param POS’ta, %0.99 komisyon uygulanacak. Bu komisyon oranı Türkiye'deki pos cihazlarında uygulanan en düşük oran olma özelliği taşıyor. Üstelik POS cihazı ile birlikte Param Business Kart alındığı takdirde ödemeler ertesi gün Param hesabına aktarılıyor.

Param POS cihazı kampanyasından nasıl yararlanabilirim?

https://param.com.tr/Parampos-Bundle-Kampanya adresinden yapacağınız başvuru sonrası satış ekibi sizinle iletişime geçerek işlemleri başlatacak.

Param POS cihazı kampanyası sanal POD için geçerli mi?

​​​Şirketiniz adına Param hesabı açılarak, sanal POS entegrasyonunuz tamamlanıyor. Hesabınıza ait tamamen ücretsiz Param Business Kart’ınızı da hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Param POS ile hangi banka kartlarına taksit yapılıyor?

21 banka entegrasyonu ile tek tek anlaşma yapmadan ödeme alabilirsiniz. Tüm kredi kartlarından taksitli ödeme gerçekleştirebilirken, yurt içi ve yurt dışı; Visa, Mastercard ve Troy logolu kartlarla tahsilat yapılabilmektedir.

Param POS ile yapılan işlemlerin ödemesi ne zaman hesaba geçiyor?

Sanal POS başvurunuzun yanında Param Business Kart aldığınız takdirde, ödemeleriniz anında hesabınıza yatar, nakit akışınızı hızlandırırsınız.

Param POS cihazı kampanyası ne zamana kadar devam edecek?

Kampanyanın ne zaman sonlanacağıyla ilgili herhangi bir bilgi Param tarafından verilmedi.

Gözden kaçırmayın

Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz! Nakit ödemeler hesaplara yatıyor! 15.000 TL üzerinde kimlik numaranızı vererek alabileceksiniz!