Paralar Hesaplara Yatmaya Başladı! Bankamatik Kartınıza 10.000 TL Ödeme. Son dakika kampanyası duyurusu yapıldı. İşte detaylar...

Paralar Hesaplara Yatmaya Başladı! Bankamatik Kartınıza 10.000 TL Ödeme. Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, bankamatik kartı üzerinden 10 bin TL ye kadar hızlı bir şekilde ödeme alabilecek. Kampanyayı başlatan Yapı Kredi Bankası yapmış olduğu son dakika açıklaması ile birlikte hesaplar agi ödemeleri yapmaya başladığını açıkladı. Yapı Kredi Bankası üzerinden acil ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, 10000 TL 36 ay vadeli kredi almak istiyorsa, bazı şartlara uygun olması gerekiyor. 

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Başvuru Şartları Kredi Notu: 1200 üzerinde olan vatandaşlar için geçerlidir. Başvuru yapacak olan vatandaşların kredi başvurusu sonrasında bir başvurularını banka şubesinden banka internet sitesinden banka internet bankacılığı üzerinden ve SMS ile yapabileceğini söyleyebiliriz. Yapı Kredi Bankası hesabınızın olması durumunda, şubelere gitmeden hemen hesabınıza mobil uygulama üzerinden kredi kullandırabilirsiniz. 

Gözden kaçırmayın

Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek! Son Dakika: 4425 numarasına mesaj atanlara 30.000 40.000 50.000 TL Ödeme Verilecek!

Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl yapılır?

Özel bankalar arasında en çok tercih edilen yapı Kredi Bankası, 1200 ve üzerinde kredi notu olan vatandaşlar için SMS ile kredi başvurusu oluyor. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek bireysel, yazın boşluk bırakın kimlik numaranızı yazın boşluk bırakın aylık gelirinizi yazarak bu mesajı: 44 11 numarasına gönderin. Yapı Kredi Bankası, 44 11 numarasına gönderilen mesajları kendi banka politikalarına göre değerlendirerek sonucu sizin cep telefonunuza gönderilecek olan mesaj ile söyleyecektir. 

tc-kimlik-numarasina-gore-12000-tl-odemeler-3-bankanin-hesabina-yatiyor-onay-alan-alana1

Kredi onayı alan vatandaşlar şubelere gitmeden hemen kredi almak istiyorlarsa banka internet bankacılığı şifresini alarak hemen kredi başvurusunda bulunabilir. Yapı Kredi Bankası, mobil uygulaması üzerinden başvuru yaparak, kredi kullanacak olan vatandaşlar başvurularını gerçekleştirir gerçekleştirmesine kader, kredi sonucu aldığını görebiliyor ve onaylanan tutarı da kendi hesabına yatırabiliyor. Banka şubelerinden ve banka, resmi internet sitesi üzerinden güncel faiz oranları ile kredi hakkında bilgiler alabilirsiniz.