Ekranların reyting rekortmeni pek çok yarışma ve programı TV8 kanalı ve Exenn platformunda toplayan Acun Ilıcalı serveti ve emlak yatırımları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Dudak uçuklatan bir kazanca sahip olan Acun Ilıcalı sahip olduğu konutlardan ikisini rekor fiyatla elden çıkardı. 

Bodrum 'un en gözde konut projeleri arasında gösterilen ve satılık daire arayanların yakından takip ettikleri Yalıkavak'taki Casa Nova Evleri projesinde bulunan 2 dairesini satan Acun Ilıcalı bu satıştan 1 milyon 750 bin dolarlık gelir elde etti. 

ACUN ILICALI 2 EVİNİ 1 MİLYON 750 BİN DOLARA SATTI! 

Özellikle de pandemi sonrasında emlak fiyatlarının cep yakmaya başladığı Bodrum'da sahip olduğu 2 daireyi satışa çıkaran Acun Ilıcalı evler için talep ettiği fiyatla da dikkat çekmişti. Bodrum'un en gözde tatil merkezler arasında yer alan Yalıkavak'taki Casa Nova Evleri'nde 6 dairesi bulunan Ilıcalı bu evleri birleştirerek o dönemde oldukça konuşulmuş, lüks evler göz kamaştırmıştı. 

Acun Ilıcalı emlak yatırımları ile magazin servisi tarafından yakından  takip edilirken Sabah Gazetesi magazin yazarlarından Bülent Cankurt, Acun Ilıcalı'nın projeden satın aldığı ve birleştirdiği evleri ayrı ayrı satışa çıkardığı, 2 evin satış işleminin tamamlandığını ve bu satışlardan Acun Ilıcalı'nın 1 milyon 750 bin dolar para alacağını köşesine taşıdı. 

aras-kargo-sahipleri

ACUN ILICALI'NIN MİLYONLUK EVLERİNİ BAKIN KİM ALDI?

Ilıcalı tarafından satılan 2 süper lüks daireyi alan kişilerin ise Elif İnci-Baran Aras çifti olduğu ortaya çıktı. Kısa süre önce Aras Kargo'da bulunan hisselerinin büyük bir bölümünü satan çiftin satıştan gelen parayı emlak yatırımı için değerlendirdikleri iddia edildi. Aras çifti daha öncede Donald Trump ile komşu olmuş ve 2,5 milyon dolar ödeyerek New York Trump Tower'dan konut almıştı.