Netflix’in başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ'un yer aldığı Yakamoz S-245 dizisinin galasına Özge Özpirinçci katılmadı! Peki ama sebebi neydi? Oyuncu arkadaşları duruma ne tepki verdi?

Netflix'in merakla beklenen yeni dizisi Yakamoz S-245 dün akşam davet verdi. Tüm oyuncuların hazır bulunduğu galada Özge Özpirinçci yoktu!

Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolünde yer aldığı Netflix'in Türk yapımı bilim kurgu dizisi Yakamoz S-245 galası gerçekleşti. Davette Kıvanç Tatlıtuğ hazır bulundu.

Netflix'in davetinde dizinin yönetmenler Tolga Karaçelik, Umut Aral, dizinin oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ, Ecem Uzun, Meriç Aral, Onur Ünsal, Ersin Arıcı, Hakan Salınmış ve yapımcı Onur Güvenatam katıldı.

Gözden kaçırmayın

Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı! Amber Heard'in Mahkemedeki Yalanını TikTok Kullanıcıları Açığa Çıkardı Sosyal Medya Çalkalandı!

Ancak galada Özge Özpirinçci’nin olmaması dikkat çekti. Özge Özpirinçci’nin neden yer almadığı sette çıkan bir kriz nedeniyle mi yer almadığı merak konusu oldu.

yakamoz_7723

Geçtiğimiz Kasım ayında kızını kucağına alan Özge Özpirinçci’nin bakıcı tercih etmediği için artık bu organizasyonlara katılmama kararı aldığı öğrenildi.. Bu durum sosyal medyada kimileri tarafından desteklendi  ve Özpirinçci'ye övgü dolu sözler söylendi. Ancak kimi kullanıcılarda alt tarafı 1 saat durup görüntü verecek ayıp bir şey sorumsuzluk saygısızlık bu. Tabi ki çocuğunu başı boş bıraksın denmiyor" yorumlaru yapanlar da vardı.