Fenerbahçe'li Ozan Tufan'ın eşi Rojin Tufan kocasının kadro dışı bırakılmasını kaldıramadı. Gönderme yaptığı paylaşımı olay oldu! Rojin Tufan kimdir?

Fenerbahçe Spor Kulübü sürpriz bir karar alarak Ozan Tufan'ı kadro dışı bıraktı. Ozan Tufan'ın eşi Rojin Tufan bu durumu kaldıramadı. 

Gözden kaçırmayın

Mete Kalkavan Kimdir? Neden Hakemliği Bıraktı? Ne Oldu? Kaç Yaşında? Nereli? Ne Mezunu? Mete Kalkavan Kimdir? Neden Hakemliği Bıraktı? Ne Oldu? Kaç Yaşında? Nereli? Ne Mezunu?

Sarı lacivertli camiada Ozan Tufan deperemi yaşandı. Watford'dan devre arasında dönen Ozan Tufan kadro dışı bırakıldı. Fenerbahçe Spor Kulübü ayrıca Arsenal 'dan transfer ettiği yıldız oyuncusu Mesut Özil 'i de kadro dışı bıraktı. 

Ozan Tufan'ın kadro dışı bırakılması eşi Rojin Tufan tarafından üzüntüyle karşılandı. Ozan Tufan'ın eşi Rojin Tufan sosyal medyada yaptığı paylaşımda kocasının kadro dışı bırakılmasına gönderme de bulundu.

"HAKSIZLIĞA UĞRADIĞINDA"

Rojin Tufan instagram hesabından yaptığı paylaşımda Hz. Muhammed'in bir sözünü paylaştı.  Tufan'ın paylaşımında "Haksızlığa uğradığını an Peygamber efendimizin şu sözünü hatırla! Hak etmediğini bir muamele gördüğünde unutma, o kişi senin değerini bilmeden ölmez." 

Rojin Tufan Kimdir

Rojin Haspolat 14 Eylül 1996 tarihinde doğdu. Bilkent Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Bilgi Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümlerinden mezun oldu.