Urla'da yaşayan oyuncu İclal Aydın, sabah köpeğini gezdirmek için dışarı çıktıktan sonra sokak köpeklerinin saldırısına uğradı. Güzel oyuncu bacağından yaralandı.

Gözden kaçırmayın

İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu! İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu!

İzmir'in Urla ilçesinde yaşayan oyuncu İclal Aydın, sabah köpeğini gezdirmek için dışarı çıktı. Evinden bir iki sokak uzaklaştıktan sonra karşısına sokak köpekleri çıkan Aydın, köpeği Marlon'u korumaya çalışırken kendisini çok fazla koruyamadı.

iclal aydın

Feyryad eden İcla Aydın'ın yardımına mahellenin bir genci yetişirken, güzel oyuncu hemen köpeğini alıp evine koştu. YAşadığı dehşet dolu anları Istagram hesabından paylaşan İclal Aydın, Marlon'la tuvalet yürüyüşüne çıktıklarını ve evlerinden biraz uzaklaştıktan sonra bir grup sokak köpeği ile burun buruna geldiklerini söyledi. Sokak köpeklerinin Akitaları sevmediği ile ilgili bir kanısı olduğunu belirten İclal Aydın, köpeği Marlon'u görünce çılgına döndüklerini ve gerçek bir it dalaşının ortasında kaldığını anlattı.

iclal aydın-1

'Kim kimi ısırdı, kim kime saldırdı' diyen İclal Aydın, feryadıma köyde yaşayan bir gencin yetiştiğini ve sokak köpeklerini kovalayarak kendisini ve köpeğini kurtardığını söyledi. Bacağında, sırtında ve kollarımda ağrı hissettikten sonra baktığında it dalaşı arbedesinde köpeklerden birinin bacağından ısırdığını fark ettiğini belirten İclal Aydın, şimdi tetanoz ve dört aşamalı kuduz aşısı programına dahil olmak zorunda kaldığını ifade etti.