Tiyatro ve sinema oyuncusu Erkan Can, bir oyun sırasında rol arkadaşından yediği tokatı anlatırken, kulak zarının patladığını ve daha sonra da kulağına işitme cihazı takıldığını söyledi.

Çocukluğundan beri tiyatroya olan ilgisi nedeniyle bir çok oyunda yer alan usta oyuncu Erkan Can, kariyerindeki dönüm noktasını bir dönemin efsane dizilerinden biri olan Mahallenin Muhtarları'nda yaşadı. Kulağında bir işitme cihazı olduğu öğrenilen Erkan Can, neden o cihazla yaşamak zorunda olduğunu samimi bir dille anlattı.

erkan can

Usta oyuncu bir oyun sırasında yaşadığı talihsiz kaza nedeniyle işitme cihazı kullanmak zorunda kaldığını anlatırken , bir gün sahnede kaza yaşadığını ve rol arkadaşının rol gereği attığı tokatın kulağına geldiğini ve bu yüzden de kulak zarının patladığını söyledi. Suçun kendisine olduğunu vurgulayan Erkan Can, konuşmasında 1 yıl doktora gitmediğini ve daha sonra kulağıma işitme cihazı takıldığı belirtti.

Gözden kaçırmayın

İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu! İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu!

erkan can-1

UZUN YILLARDIR VERTİGO HASTALIĞIM VAR

Erkan Can'ın uzun yıllardır baş dönmesi olarak bilinen Vertigo hastalığı olduğu da öğrenildi. Yanındakiler fark ettikleri zaman hemen paniklediklerini söyleyen ünlü oyuncu rahatsızlığını, durup dururken başının döndüğünü ve özellikle banyoda gözünü kapattığı anda düştüğünü dile getirdi.